Разработано с JooMix.

  Напередодні Нового року та Різдва Христового Ніжинський академічний український драматичний театр ім.Михайла Коцюбинського після довготривалої перерви нарешті знову поринув у свою звичну атмосферу: репетиції, хвилювання перед виставами та такі довгоочікувані гучні оплески. Хотілося наповнити ці передсвяткові дні ніжинських глядачів вірою в добро та дива, сподіваннями лише на краще, подарувати позитив та вселити впевненість у кращому майбутньому.

  І в цих передноворічних клопотах, зосередившись на тому, аби подарувати святковий настрій новорічним концертом «Гастролі Ніжинського театру в… Ніжині» глядачам, наш колектив теж не залишився без уваги з боку наших друзів: громади, настоятеля Ніжинського храму парафії Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, митрофорного протоієрея о.Михаїла (Якубіва) і фармацевтичної компанії ТОВ фірми «ЛАКС». Вони привітали всіх працівників Ніжинського театру з прийдешніми святами та, після концерту, у переддень Нового року, вручили усім солодкі подарунки.

  Розчулені та приємно зворушені життєствердною промовою о.Михаїла були усі присутні на святковому дійстві. У ці, не надто легкі часи, для нас особливо цінним є те, що наші друзі, партнери та спонсори цінують внесок Ніжинського театру в культурний розвиток нашого міста, допомагають та підтримують. Щиро віримо, що труднощі, які загартовують, роблять нас сильнішими, мудрішими і, обов’язково, кращими, неодмінно закінчаться, і почнеться новий світлий період у житті нашої країни.

  Дорогі друзі, щиро вітаємо усіх вас із Новим роком та Різдвом Христовим!