oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Головний спонсор

 

 

 
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Всеукраїнський театральний фестиваль малих форм «Майстерія »

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image

П Л А Н

проведення колективом Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського « Всеукраїнського театрального фестивалю малих форм «Майстерія »

Дата Час Назва колективу Назва вистави та автор
27.03.19 14.00 – 15.00   Урочисте відкриття «Всеукраїнського театрального фестивалю малих форм «Майстерія»
  15.00-16.00 Львівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Ю.Дрогобича

«Маргарита й Абульфаз»
за твором С.Алексієвич (монодрама на 1 дію без антракту, мова вистави– українська)
Тривалість вистави - 50хв;_
антракт- _немає

Ця вистава, де історія про велику силу кохання зіткнулася з руйнацією самого поняття «людина». Геноцид вірменів у Баку 1990 року…Жахи погромів…Грабіжництво… пожежі… Вбивства… беріг моря стає свідком трагічних сцен: батьки втрачають дітей, брат-сестру, чоловік-дружину. Чи може міжнаціональна ненависть стати на заваді коханню між вірменкою та азербайджанцем ?
   Знову і знову Маргарита перебирає у пам’яті спогади тих жахливих і все ж сповнених щастя днів

  18.30-20.50 Мінський обласний драматичний театр (Білорусь)

«Любов.@Собака.Точка.by», за твором Л.Агулянського (комедія на 2 дії з антрактом, мова вистави білоруська та російська)
Тривалість вистави -2 год 00хв;_
антракт- _15 хв


   «Той факт, що віртуальне життя ніколи не замінить реальне, є безперечним. Там, на іншому боці Інтернету – Людина з великою тугою, справжнім болем, справжньою жагою любові.»

   Жанр вистави – комедія. Але оскільки ця історія про кохання, то і комедія – лірична. Він – російськомовний іноземець. Вона – туристка із Росії. Познайомишись та поспілкувавшись в Інтернеті вони вірішили перейти до реального спілкування. Глядачі матимуть змогу стати свідками цікавих та одночасно щемливих пошуків «відмінностей» з обох боків.

28.03.19 15.00-16.20 Дніпровський Національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка «Я вам цей борг ніколи не залишу», за творами Л.Костенко (моно вистава на 1 дію без антракту. Мова – українська)
Тривалість вистави – 1год 15хв;_
антракт- _немає

   У виставі піднімаються філософські питання стосовно України: нації, мови, революції гідності 2013-2014 рр. та ін..

  18.30-19.30 Херсонський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М.Куліша «Мрія», за п’єсою Я.Пулінович (моно вистава-історія дівчини, мова- українська)
Тривалість вистави – 1год 00хв;_
антракт- _немає

   Про що мріють дівчата в 16 років? Можливо, про популярність серед однолітків, або про прихильність хлопців, або про щось своє, недосяжне для дорослих і незрозуміле для друзів, щось особисте, потаємне…

   Свою історію розповідає дівчина на ім’я Наташа. Вона старанна учениця, займається спортом і співами. У неї кожен день розписаний по хвилинах. Здавалося б, чого іще бажати?.. Але одного дня героїня відкриває для себе нове відчуття – в неї з’являється мрія. Ні, не та, яку їй нав’язує школа чи батьки, це інша мрія, адже потяг де неї вона відчула своїм серцем.

   Проте дівчина ще не знає, що таке шлях до мрії, що він може бути тернистим, сповненим болю і розчарування. Це вже інша школа, це школа життя, в якій головне скласти іспит з людяності.

29.03.19 15.00-16.10 Київський Національний академічний театр оперети «Акомпаніатор», за п’єсоюМ.Мітуа (монолог-сповідь на одну дію , мова- українська)
Тривалість вистави – 1год 00хв;_
антракт- _немає

   Тема моновистави – театр. У виставі йдеться про те, що стосується всіх, хто займається театром, не тільки акторів та режисерів. Люди, які стоять за кулісами, багато в чому визначають успіх п’єси. Герой – акомпаніатор, його робота — супроводжувати успіх кумирів. А одного разу доля дає йому шанс бути в яскравому світлі рампи! Його сповідь перед публікою завершується тим, що артист, який спізнювався, виходить на сцену… Що в цей момент відчуває акомпаніатор? Відповідь знатимуть глядачі моновистави «Акомпаніатор» .

  18.30-20.00 Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка «Невчасно», за п’єсою Лани Ра (комедія на одну дію, мова – українська)
Тривалість вистави – 1год 20хв;_
антракт- _немає

   Вистава «Невчасно» за п’єсою сучасної української письменниці Лани Ра – це інтригуюча життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість. Головний герой вистави, перебуваючи на межі між життям та самогубством, має зробити складний вибір. Кому-кому, але Архітектору самим Богом дано будувати… своє щастя своїми руками, проте натомість бідака намагається ці руки на себе накласти… Тут би і виставі кінець, якби це не було лише початком. Прозріння за прозрінням під пильним наглядом Янгола-охоронця, мандрів у минуле життя… І нарешті – герой «знаходить себе» там, де зовсім не очікував!_

30.03.19 11.00-12.30 Запорізький муніципальний тетр-лабораторія «VIE» «ОТВЄТКА@ua» , за твором Неди Нежданої
(монобомба на одну дію, мова – українська)

Тривалість вистави -1 год 20хв;_
антракт- _немає

   Вистава –присвята Василю Сліпаку, який загинув в АТО. Сучасні українські реалії, жінка та війна, питання материнства та помсти за смерть близьких. Музика та мистецтво як вид зброї. «Скажете, наші теж стріляють? Стріляють, ще й як стріляють. Тільки у нас це «Атвєтка», постріл у відповідь означає»

  15.00-16.10 Театр «Лестница» (Ізраіль) «Яблука із саду Шліцбутера», за твором Д.Рубіної (поетична розповідь- драма на одну дію, мова- іврит та російська)
Тривалість вистави -1 год 00хв;_
антракт- _немає

   Десь там, у непрохідних хащах «епохи застою», у великому місті, у редакції єврейського журналу, який друкується мовою ідіш, при великій вуличній сонячній спеці та зудусі неочікувана зустріч провокує одвічно забаганкову людську пам’ять. Повертає героїню вистави у часи її дитинства і навіть раніше…

  18.30-19.45 Державний театр драми та комедії ім. Н.Аронецької (Молдова) «Білий зошит…..відверто», п’єса О.Салової-Чекан за творами Белли Ахмадуліної (літературно-драматична вистава, мова-російська)
Тривалість вистави -1 год 10хв;_
антракт- _немає

   Поезія вишуканого слова, напруженого ліризму та повної душевної відвертості, що породжує зухвалі образи, фантастичні, позачасові дії. Світ ніжності і добра, світ високої духовності і душевного такту. Світ, де найповсякденніші ситуації набувають деяку ірреальність, та характер таємничої «дії»

  19.45-20.00   Урочисте закриття «Всеукраїнського театрального фестивалю малих форм «Майстерія»

 

 
План роботи театру на БЕРЕЗЕНЬ 2019 рокуНаступна >

Опитування
Який жанр вистави вам найбільше подобається?

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського