oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Ніжинський «Експериментаріум» на «Слов'янських театральних зустрічах»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    20го жовтня 2018 року колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського взяв участь у Міжнародному фестивалі «Слов'янські театральні зустрічі», що кожного року проходить у Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка. Представники колективу зустріли гостей із хлібом та сіллю, а глядачі вдячно обдаровували гучними оплесками та найкращими побажаннями.

   Цього разу Ніжинський театр ознайомив чернігівців з одним із останніх своїх творчих доробків – виставою «Експериментаріум» за твором «На початку і наприкінці часів» сучасного українського драматурга Павла Ар’є. Сюжет п’єси будується навколо невеликої родини, яка після Чорнобильської катастрофи була вимушена залишитися у Зоні. Але їх трагедія полягає не стільки у географічній, скільки в духовній самоізоляції, відчуженості від світу, який знаходиться поза Зоною.

   Нестандартна дія на сцені приємно здивувала глядачів. Адже багато хто очікував цього року від ніжинців чогось нетипового. За словами одного з глядачів, «сама назва вже налаштовує на певний театральний експеримент, щось нетипове, що виходить за межі традиційного театру».

   Не залишився без уваги і той факт, що дуже серйозна і болюча для нашої країни тема була подана у формі трагікомедії: «Спочатку ти смієшся, а через секунду тебе вже охоплює жах. Протягом вистави я постійно переживала зовсім протилежні емоції». Інші глядачі відмітили: «Мене дуже цікавить Чорнобиль, я навіть відвідував нещодавно ці покинуті місця. Відчуття безпорадності, самотності у виставі були передані найкращим чином»; «Я вважаю, що використання проектору - це сучасне рішення. Вистава взагалі виглядає дуже сучасно».

   Багатьом присутнім п’єса нагадала про актуальні проблеми нашого сьогодення, але ці сумні думки одночасно створювали у залі атмосферу єдності і доброзичливості, які так необхідні у важкі для України часи.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 
Мельпомена ТавріїНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського