oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Міністр культури України Євген Нищук переглянув виставу у виконанні ніжинських театралів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image   Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського взяв участь у щорічному  46-му Всеукраїнському святі театрального мистецтва, присвяченому160-річчю від дня народження корифея Українського театру Миколи Садовського - «Вересневі самоцвіти». Творче дійство відбувалось протягом 20-25 вересня у м.Кропивницький (Кіровоград) – на батьківщині знакового для становлення українського театрального мистецтва діяча.

   Трупа на чолі з художнім керівником театру, н.а.України Аллою Соколенко та генеральним директором, з.п.к. України Юрієм Муквичем запропонували до показу гірку комедію на дві дії «Останній гречкосій» (режисер – О.Огородник), яка ось уже більше як півроку зриває овації ніжинських глядачів та поціновувачів театрального мистецтва у різних куточках України.

 Ось витяг із статті, розміщеної на сайті http://mincult.kmu.gov.ua :

   До культурного дійства долучився Міністр культури України Євген Нищук. У рамках робочого візиту він відвідав Кіровоградщину, а також завітав на показ вистави «Останній гречкосій» у виконанні ніжинських театралів на сцені Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені. М.Л.Кропивницького. Разом з виставою Міністр оглянув приміщення місцевого осередку театрального мистецтва, яке було повністю відреставровано.

   «Кіровоградщина - це область, яка подарувала Україні перший професійний театр, а також цілу плеяду велетів театрального мистецтва. Це те місце, яке в усі часи надавало наснагу творити. І наша спільна мета – зробити ці заходи такими, що б збирали тут гостей з усієї України» – зазначив Міністр.

Протягом фестивалю до програми заходів долучилися також театральні колективи з усієї України, Серед них - Донецький академічний драматичний театр (м. Маріуполь), Херсонський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Куліша, Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського, Вінницький обласний український музично-драматичний театр ім. М. Садовського та інші. У якості гостей у «Вересневих самоцвітах» свої виступи підготували колективи з Білорусі та Ізраїлю.

Фото взято із сайту Міністерства культури України - ht tp://mincult.kmu.gov.ua

 
< Попередня«ART-UKRAINE» - 2017   Ніжинці на головній сцені області: враження глядачів від переглядуНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського