oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

У Ніжинського консервного комбінату – ювілей

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    Нещодавно ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» відзначав знаменну дату – 85 років. Дні і ночі невтомної праці для людей криються за цими цифрами. ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» був створений ще за часів СРСР, у 1927 році. Нині – це заклад високої вартості, гордість Ніжинського району, це підприємство, яке впевнено тримає орієнтир на сучасному ринку і чия продукція відома не лише в Україні, а й за її межами. З нагоди 85-річчя працівники та гості зібралися у Ніжинському драматичному театрі. Чимало теплих слів звучало в цей день на адресу тих, хто трудиться на комбінаті, адже саме завдяки їхнім старанням наше місто знають та високо цінують його продукцію на ринку. Працівників «Ніжинського консервного комбінату» вітали голова Ніжинської районної державної адміністрації Володимир Другаков, заступник міського голови Світлана Роговинська, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, представник народного депутата України І.І.Куровського Ольга Тига, гості з Москви та Одеси.
   ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» – одне з небагатьох підприємств у межах області, яке навіть у часи піку економічних криз не зменшувало об’ємів своєї роботи. У цьому є величезна заслуга тих людей, які там працюють, адже від їхньої роботи та від сучасного мислення керівників залежить авторитет підприємства та економічний стан Ніжина та області. А працює підприємство на совість, за що й відзначене багатьма нагородами. Асортимент консервації, яку виготовляють у Ніжині, задовольнить найвибагливіший смак. А головним атрибутом заводу є славнозвісний ніжинський огірок – бренд нашого міста.

    За плідну працю чимало працівників заводу, а іншими словами, золотий полк підприємства, нагородили почесними грамотами. Не обійшлося і без подарунків: кандидат технічних наук з м. Одеса Н.В.Доценко подарувала підприємству книгу, а представник військової частини А05-43 м. Ніжина – величезний торт. У свою чергу, організатори свята подарували всім присутнім перегляд фільму, у якому дуже цікаво розповідалося про історію створення та розвитку Ніжинського консервного заводу, про той шлях, який пройшло підприємство, як воно виросло за ці роки та як люди, які працюють на ньому, люблять свою роботу.
   Хотілося б, щоб теплі слова привітань та побажань працівникам справдилися та фінансовий достаток давав змогу втілювати в життя новітні технології. А наша редакція бажає «Ніжинському консервному комбінату» плідної праці та й далі тримати марку!

Валентина Пильник

Джерело: http://nezhin-info.ucoz.ua/news/2012-10-31-377

 
< ПопередняУ Ніжині знову зібрались кращі театральні колективи   Вшанували рятувальниківНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського