oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Вшанували рятувальників

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   17 вересня в Україні традиційно відзначається День рятівника. 1996 року указом Президента України було створено Міністерство надзвичайних ситуацій України. Цього дня у Ніжинському українському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського відбулися урочистості з нагоди свята.
   Привітати людей однієї з найгероїчніших професій зібралося багато високопосадовців: міський голова Ніжина М.Приходько, начальник Ніжинської райдержадміністрації В.Другаков, голова Ніжинської районної ради О.Бузун, довірена особа народного депутата України І.Куровського С.Охонько, начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону територіального управління МНС у Чернігівській області Ю.Красов, командир спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України В.Сліпченко. З нагоди свята кожен із керівників висловив свої найщиріші побажання рятівникам та вручив грамоти і подяки найкращим працівникам. Також до чергового звання та з нагоди свята були представлені ті рятувальники, хто найбільше цього заслужив своєю нелегкою роботою. А народний депутат України І.Куровський через С.Охонька для покращення умов праці та відпочинку подарував Ніжинській пожежній частині телевізор та комп’ютер. Не забули згадати й про найгероїчніших рятувальників, тих, хто першими кинувся у пекло четвертого реактора на ЧАЕС. Цих героїв назвали поіменно.

   Після урочистих слів та найвищих похвал рятувальники насолоджувалися святковим концертом. Його підготували актори ніжинського театру. Свято вдалося на славу. Були тут і ліричні пісні, і жартівливі номери, і театралізовані сценки. А ніжинські актори й не можуть зробити щось погано. Тому їхній концерт став чудовим доповненням до свята.
   Редакція газети також приєднується до усіх привітань. Ми бажаємо працівникам усіх служб МНС якомога менше надзвичайних ситуацій, у яких треба ризикувати власним життям.


Олена Володіна


Джерело: http://nezhin-info.ucoz.ua/news/2012-10-02-347

 
< ПопередняУ Ніжинського консервного комбінату – ювілей   Международный фестиваль журналистов отмечали в Нежине Наступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського