oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

12-й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЖУРНАЛІСТІВ РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ “Золотий передзвін Придесення”

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Учасників цьогорічного Міжнародного фестивалю журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення» 5 червня гостинно приймав Ніжин. Програма фестивалю була насиченою та цікавою: це і зустріч з ректором та викладачами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, і відвідування картинної галереї та музеїв, літературно-музична композиція пам’яті Марка Бернеса, огляд виставки досягнень «Ніжин і Ніжинщина» у фойє Ніжинського українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського й журналістська гостина «Тихоплинний Остер». Фестиваль зібрав тут акул пера, мікрофона й телекамер, керівників електронних ЗМІ, редакторів друкованих видань з усіх куточків Чернігівщини.

   Церемонія ж вшанування переможців фестивалю відбувалась у Ніжинському драмтеатрі імені М.М.Коцюбинського. Після урочистостей учасники фестивалю переглянули виставу про особливості журналістської професії «Випускний екзамен на журфаці» – авторський проект, який підготували талановиті актори Ніжинського драмтеатру.

   «Золотий передзвін Придесення, золотий, направду золотий… Зібрав він тисячі талантів журналістського пера, чарівного пера…, пера правди, свободи й людинолюбства… Треба мати залізну мужність, щоб писати про події останнього дня… Вивчитись на журналіста не складно, складно ним стати, ще складніше ним бути й бути справжнім», - говорить пан професор вистави. І справді, професія журналіста складна. І про найбільші її труднощі та ризики, жартівливі моменти й намагалися повідати нам актори театру: лірична поезія журналістів Чернігівщини, патетичні промови пана професора, радіовистава про роботу ЖЕКу, журналістика в роки Великої Вітчизняної війни, журналістське розслідування і його небезпечність, і все це з піснями, танцями, гумором і серйозністю.

Остапенко Олена – керівник літературно-драматургічної частини

Фото з фестивалю

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
< ПопередняП’ятий всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення»   6-й фестивальний день у Полтавському театрі ім. М. В. ГоголяНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського