oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Фестиваль східного танцю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Фестиваль східного танцю     19.11.2011 року в місті Ніжині в приміщенні Будинку культури відбувся Перший обласний фестиваль «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців. Організатором заходу є Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» за підтримки відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинського міськвиконкому.

    У програмі фестивалю було 6 номінацій: «Єгипетська хореографія», «Діти від 4 років», «Національні танці», «Спортивні танці», «Трайбл», «Танці з предметами».

    У програмі фестивалю прийняли участь танцювальні колективи з міст Прилук (ансамбль східного танцю «Маріам» – керівник Штепа Тетяна) та з Чернігова (денсстудія «Арт-Ерос» – керівник Корольова Олена; студія східного танцю «Наджа» – керівники Чхаідзе Наталія та Захаренко Наталія; школа східного танцю «Джаміля» – керівник Бориско Галина; школа екзотичного танцю «Аіда» – керівник Гришак Катерина).

    Місто Ніжин представляли два танцювальних колективи під керівництвом Галини Арвахі: танцювальний колектив східного танцю «Позитив» та студія гармонійного розвитку «Позитивчик».

    У Першому обласному фестивалі «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців брали участь колективи міста Ніжина, зокрема спортивний клуб «Тризуб», школа карате-до, які презентували свій досвід роботи з цього напрямку.

    Концертна програма фестивалю пройшла на високому рівні. Всі глядачі отримали масу задоволення від перегляду конкурсних номерів.

Image

Image

    У номінаціях «Єгипетська хореографія», «Трайбл», «Танці з предметами» переможцем став ФК „Позитив”. В номінації «Спортивні танці» переможцем стала денсстудія «Арт-Ерос». В номінації «Діти від 4 років» - студія гармонійного розвитку «Позитивчик». В номінації «Національні танці» перемогла студія східного танцю «Наджа».

    Усі переможці були нагороджені кубками та сувенірними тарілками відділу з питань фізичної культури та спорту.

    Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» має на меті щорічно проводити Обласний фестиваль в місті Ніжині з метою пропаганди здорового способу життя та ознайомлення громадськості з культурою Сходу.

Джерело: nizhynrada.org

 
< ПопередняНезабутні враження від зустрічі з казкою   Святкування "Масляної" у НіжиніНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського