oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 

Фестиваль східного танцю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Фестиваль східного танцю     19.11.2011 року в місті Ніжині в приміщенні Будинку культури відбувся Перший обласний фестиваль «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців. Організатором заходу є Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» за підтримки відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинського міськвиконкому.

    У програмі фестивалю було 6 номінацій: «Єгипетська хореографія», «Діти від 4 років», «Національні танці», «Спортивні танці», «Трайбл», «Танці з предметами».

    У програмі фестивалю прийняли участь танцювальні колективи з міст Прилук (ансамбль східного танцю «Маріам» – керівник Штепа Тетяна) та з Чернігова (денсстудія «Арт-Ерос» – керівник Корольова Олена; студія східного танцю «Наджа» – керівники Чхаідзе Наталія та Захаренко Наталія; школа східного танцю «Джаміля» – керівник Бориско Галина; школа екзотичного танцю «Аіда» – керівник Гришак Катерина).

    Місто Ніжин представляли два танцювальних колективи під керівництвом Галини Арвахі: танцювальний колектив східного танцю «Позитив» та студія гармонійного розвитку «Позитивчик».

    У Першому обласному фестивалі «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців брали участь колективи міста Ніжина, зокрема спортивний клуб «Тризуб», школа карате-до, які презентували свій досвід роботи з цього напрямку.

    Концертна програма фестивалю пройшла на високому рівні. Всі глядачі отримали масу задоволення від перегляду конкурсних номерів.

Image

Image

    У номінаціях «Єгипетська хореографія», «Трайбл», «Танці з предметами» переможцем став ФК „Позитив”. В номінації «Спортивні танці» переможцем стала денсстудія «Арт-Ерос». В номінації «Діти від 4 років» - студія гармонійного розвитку «Позитивчик». В номінації «Національні танці» перемогла студія східного танцю «Наджа».

    Усі переможці були нагороджені кубками та сувенірними тарілками відділу з питань фізичної культури та спорту.

    Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» має на меті щорічно проводити Обласний фестиваль в місті Ніжині з метою пропаганди здорового способу життя та ознайомлення громадськості з культурою Сходу.

Джерело: nizhynrada.org

 
< ПопередняНезабутні враження від зустрічі з казкою   Святкування "Масляної" у НіжиніНаступна >

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського