oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Мінкультури пропонує узаконити відносини у сфері культури

Надрукувати Надіслати електронною поштою

   У Верховній Раді зареєстрований проект закону "Про культуру", направлений на вдосконалення нинішніх механізмів реалізації держполітики і правових відносин у сфері культури. Розробка цього документа тривала більше десяти років.

   Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства культури і туризму України, цей законопроект необхідно прийняти якнайшвидше, оскільки він стане базовим для сфери культури, закріпить умови і особливості оплати і стимулювання праці у культурно-творчій сфері.

Детальніше...
 

Українським музеям можуть дозволити заробляти

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Українським музеям можуть дозволити заробляти   Українським музеям можуть дозволити заробляти, повідомляє тижневик «Коментарі».

   Верховна Рада ухвалила в першому читанні доповнення до закону України «Про музеї та музейну справу». Документ розширює музеям можливості для залучення додаткових джерел фінансування, дозволяючи їхньому керівництву повною мірою виявляти в цьому фантазію. Наприклад, вводити нові платні послуги, отримувати прибуток від роботи музейних крамниць, установ громадського харчування тощо.

   Музеї Європи і Америки вже давно працюють за подібною моделлю, пише видання. Як правило, усі більш-менш значні музеї мають дитячі ігрові кімнати, кав’ярні або ресторани, крамниці (з великим асортиментом друкованої продукції, авторських виробів, сувенірів), концертні майданчики.

   У багатьох музеях також відбуваються концерти, фестивалі, організовуються кіноклуби, працюють бібліотеки, навчальні програми. Це дозволяє розширити аудиторію й отримати додаткові прибутки.

   Дбають західні музеї і про реорганізацію експозиції відповідно до вимог часу та психології пересічного відвідувача, якому хочеться «торкнутися», потримати експонати в руках. У залах встановлюють демонстраційні вузли, які забезпечують тактильний контакт із експонатом, використовують звуковий супровід, 3D-графіку тощо.

Детальніше...
 

Стартувала Програма підтримки музейних працівників на 2009-2010 роки

Надрукувати Надіслати електронною поштою

    Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» спільно з ГО «Український центр розвитку музейної справи» оголосили про початок чергового етапу Програми підтримки музейних працівників України – на 2009-2010 роки.

    Учасником програми може стати кожний штатний адміністративний, науковий та творчий працівник з будь-якого музею України, незалежно від статусу, типу та підпорядкування музейного закладу.

    Починаючи з 2005 року, ГО «Український центр розвитку музейної справи» та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» проводять Програму підтримки музейних працівників України. За час існування програми понад 80 музейних фахівців з музеїв різних профілів та підпорядкування з усієї України стали її стипендіатами.

Детальніше...
 

На Закарпатті презентовано три нові туристичні маршрути

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image     На Закарпатті розпочали розробку нових туристичних маршрутів. Вже цього року буде презентовано 3 нові шляхи: «Золото Карпат», «Соляний шлях» та «У пошуках дорогоцінностей». Про це 8 лютого ЗІКу повідомив завідувач кафедри туризму Ужгородського нацунівенрситету Федір Шандор.

    Маршрути розробляють кафедра туризму УжНУ, управління Туристично-інформаційний центр та управління з питань європейської інтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.

    «Золото Карпат» - атракція по старих золотокопальнях, де золото намивали ручним способом. За словами Ф. Шандора, туристи зможуть відчути особливості життя золотошукачів XVIII-XIX ст. «Соляний шлях» - маршрут тими місцями, де проходив знаменитий соляний шлях від Солотвинських солекопалень до Вілока вздовж Тиси.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 12 з 44

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського