oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Оголошено тендер на першу стадію будівництва у Винниках Музею історії українців Надсяння

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Оголошено тендер на першу стадію будівництва у Винниках Музею історії українців Надсяння   Цього року у Винниках розпочнеться будівництво першого в Україні Музейного комплексу історії, культури та побуту етнічних українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини, Підляшшя і сектору історії української еміграції, - про це розповів директор обласного історико-краєзнавчого музею міста Винники Ігор Тимець. Замовник - управління капітального будівництва Львівської ОДА - оголосило тендер на першу стадію будівництва. З обласного бюджету на будівництво музею цього року виділено 300 тис. грн. Про це сьогодні, 22 серпня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  Минулого року за кошти обласного бюджету (300 тисяч гривень) було виготовлено проектно-кошторисну документацію.

  Польська сторона готова виступити партнером у спорудженні цього музею. Попередні переговори за участю депутатів Львівської обласної ради і представників Люблінського воєводства уже проводилися у Любліні. Тепер польська сторона чекає запрошення, аби обговорити деталі про подальші спільні кроки у цьому напрямку. Йдеться також і про можливість залучення коштів Євросоюзу.

Детальніше...
 

Фестиваль української пісні «Моя Батьківщина – Україна!»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Фестиваль української пісні «Моя Батьківщина – Україна!»   У Червоногвардійському районі Криму відбувся фестиваль української пісні «Моя Батьківщина – Україна!»

   16 серпня у с. Клепініно Червоногвардійського району Криму відбувся IV фестиваль української пісні «Моя Батьківщина – Україна!». В його роботі взяли участь як кращі виконавці та колективи району, так і митці з-поза його меж. Були представлені пісенна і танцювальні програми, виставка книжок з історії України, проведені конкурси «Український вінок» та «Українська вишивка». Особливо тепло глядачі зустрічали народного артиста України Степана Гігу (Закарпаття).

  Учасники фестивалю могли познайомитися із культурою та національною кухнею народів Криму – на центральній площі с. Клепініна працювали український, кримськотатарський та російський павільйони. Бажаючи, зокрема, могли скуштувати мед, вареники, кави по-кримськотатарські тощо.
 

Детальніше...
 

10 серпня у Кракові завершується фестиваль «Україна–Польща: два сусіди»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

10 серпня у Кракові завершується фестиваль «Україна–Польща: два сусіди»   Завершується фестиваль «Україна–Польща: два сусіди» у Кракові. Цю масштабну акцію проводить Міжнародна асоціація «Світ для молодих» з 1 до 10 серпня на пл. Головний Ринок у Кракові. З Львівщини у фестивалі бере участь, зокрема, ансамбль пісні і музики «Андріївські музики» з села Андріївка Буського району. Про це сьогодні, 7 серпня, ЗІК повідомив керівник Інтернет-центру Буської бібліотеки Богдан Литвин.

  Акція відбувається за матеріальної та інформаційної підтримки численних організацій, готелів, фірм і установ України і Польщі та має на меті сприяти порозумінню молоді обох країн. Ініціатором проекту є президент Асоціації, українка з польським корінням, Юлія Збожна-Ліхонь.

  У десятиденній програмі заходів – виступи артистів з України та Польщі, ярмарок, показ бойового гопака, естрадно-циркового мистецтва, короткі курси польської мови, української мови, читання казок польською, українською та англійською мовами для наймолодших учасників фестивалю, показ моди, конкурси і змагання з призами. Свою майстерність демонструють і кулінари, які частують учасників дійства стравами кухні польської, української, галицької.

Детальніше...
 

Президент взяв участь у церемонії відкриття скульптурної композиції на вершині Говерли

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Президент взяв участь у церемонії відкриття скульптурної композиції на вершині Говерли Президент України Віктор Ющенко на вершині Говерли взяв участь у церемонії відкриття та освячення скульптурної композиції «Тризуб» та мармурової стели, в яку закладено капсули із землею з визначних місць усіх регіонів України.

У своєму виступі Президент відзначив, що Говерла, безумовно, є одним з національних символів України. «Ми приходимо на Говерлу, аби ще раз сказати, що ми єдиний народ, єдина нація. Люди, які приходять на Говерлу, ніколи не ділитимуть Україну на схід, захід, південь чи північ. У цьому є, на мій погляд, велика духовна місія сьогоднішнього дня», – сказав він.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 32 з 44

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського