oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

У Львові коштом США реставрують 40 ікон

Надрукувати Надіслати електронною поштою

У Львові коштом США реставрують 40 ікон   15 вересня, у Львові Фонд Посла США зі збереження культурної спадщини підписав грант на реставрацію збірки колекції ікон «Студіон» при Монастирі Студитського Уставу. За два роки на суму 42800 доларів планують реставрувати 38 ікон і два шедеври сакральної різьби. Про це йшлось під час урочистої церемонії підписання гранту.

   Окрім того, цей проект передбачає друк повноколірного двохмовного альбому пам’яток та обладнання охоронною та пожежною сигналізацією Церкви-музею сакрального мистецтвам. Блаженного Казимира-Климентія Шептицького, що знаходиться на вул. Кривоноса, 1.

   Розробником та виконавцем проекту є Львівська асоціація розвитку туризму та голова Комісії сакрального мистецтва, д-р богослов’я, хранитель колекції «Студіон» о. Севастіян.

Детальніше...
 

Львів’яни зможуть подивитися на своїх попередників, які жили два століття тому

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image   10 вересня у Львові відкриється унікальна фотовиставка «Львів і львів’яни», присвячена 150-річчю появи у Львові перших фотомайстерень. На виставці будуть представлені рідкісні зображення Львова 1860-1990-х рр, а також унікальні портрети львів’ян, їх сімей, які збереглися в приватних колекціях. Найстаріша фотографія із зображенням Львова, яка буде в експозиції, – 1860 року. Будуть тут і фотографії з міськими інституціями, наприклад зображення ЛНУ ім. І. Франка з портретами Леніна та Сталіна на фасаді. Про це сьогодні, 4 вересня, йшлось під час брифінгу у Львівській міській раді щодо проведення у Львові виставок давньої фотографії.

   За словами координатора проекту «Львів і львів’яни» Сергія Терещенка, проект складатиметься з двох експозицій. Перша буде представлена в палаці Бандінеллі, що на пл. Ринок, 2. Експозиція тут буде присвячена діяльності найдавніших львівських фотоательє XIX – поч. XX ст.

Детальніше...
 

«Каменяр» планує видати твори Івана Франка, які ще не видавалися

Надрукувати Надіслати електронною поштою

«Каменяр» планує видати твори Івана Франка, які ще не видавалися  До дня народження Івана Франка (27 серпня минає 152-га річниця) видавництво «Каменяр» видало ІІ том «Мозаїки» (із творів великого поета). У цій серії видавництво, як розповідає його директор Дмитро Сапіга, планує зібрати усі твори, які раніше не друкувалися – ні за радянських часів, які не увійшли до 50-томного зібрання його творів Івана Франка. Про це сьогодні, 26 серпня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  Ця книжка буде розповсюджена у бібліотеках Львівщини та України, а також у вільному продажі. Серія видається за кошти обласного та державного бюджетів.

  У першому томі, який вийшов позаминулого року і уже знайшов свого читача, вміщена поезія, переклади, наукова публіцистика. У другому томі будуть опубліковані публіцистичні твори. Матеріали для друку віднаходять в архівах, в Інституті літератури. Як зазначив Дмитро Сапіга, уже зібраний матеріал для ІІІ тому «Мозаїки».

Джерело: zik.com.ua

 

Оголошено тендер на першу стадію будівництва у Винниках Музею історії українців Надсяння

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Оголошено тендер на першу стадію будівництва у Винниках Музею історії українців Надсяння   Цього року у Винниках розпочнеться будівництво першого в Україні Музейного комплексу історії, культури та побуту етнічних українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини, Підляшшя і сектору історії української еміграції, - про це розповів директор обласного історико-краєзнавчого музею міста Винники Ігор Тимець. Замовник - управління капітального будівництва Львівської ОДА - оголосило тендер на першу стадію будівництва. З обласного бюджету на будівництво музею цього року виділено 300 тис. грн. Про це сьогодні, 22 серпня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  Минулого року за кошти обласного бюджету (300 тисяч гривень) було виготовлено проектно-кошторисну документацію.

  Польська сторона готова виступити партнером у спорудженні цього музею. Попередні переговори за участю депутатів Львівської обласної ради і представників Люблінського воєводства уже проводилися у Любліні. Тепер польська сторона чекає запрошення, аби обговорити деталі про подальші спільні кроки у цьому напрямку. Йдеться також і про можливість залучення коштів Євросоюзу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 32 з 46

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського