oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Івано-Франківський академічний музично-драматичний театр розпочне свій 70-й сезон

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Івано-Франківський академічний музично-драматичний театр розпочне свій 70-й сезон    2 листопада Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка розпочинає ювілейний 70-й сезон прем’єрою вистави “Театр" Майкла Фрейда у постановці режисера Київського Національного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка Юрія Одинокого. Про це сьогодні, 29 жовтня, під час прес-конференції розповів директор театру, заслужений артист України Ростислав Держипільський, повідомив власкор ЗІКу.

    Цього року на сцені театру дебютуватимуть ще три прем’єрні вистави: “Солодка Даруся” за мотивами однойменної драми Марії Матіос, “Ігри імператорів” і “Одруження”. Ростислав Держипільський зазначив, що майже усе із запланованого виконано, крім відкриття малої сцени, оскільки там тривають ремонті роботи. Своїм найбільшим успіхом директор вважає залучення до співпраці іменитих столичних режисерів, таких як Юрій Одинокий, Дмитро Богомолов, Мирослав Гринчишин, цьогорічний випускник театрального інституту Ігор Матіїв, який узявся за постановку нової інтерпретації “Лісової пісні”.

    Присутній на прес-конференції режисер, заслужений артист України Юрій Одинокий відзначив “прекрасну професійну форму” акторів Івано-Франківського академічного муздрамтеатру імені Івана Франка, які “попри складні для театру часи, зберегли і здобули високий творчий потенціал”.

Детальніше...
 

Історико-культурний заповідник створять на Львівщині

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Історико-культурний заповідник створять на Львівщині Голова комісії Марія Христинич підтримала ініціативу начальника управління культури і туризму Львівської облдержадміністрації Галина Дорощук про проведення громадських слухань з питань функціонування та розвитку музеїв. Комісія також підтримала створення Державного історико-культурного заповідника в с. Стільсько і вирішила повернутися до цього питання при формуванні бюджету на 2009 рік. Про це сьогодні, 17 жовтня, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як зазначила Марія Христинич, ці слухання мають дати оцінку теперішньому стану музеїв, накреслити перспективу їх розвитку і означити місце музеїв у приваблені туристів в регіон та у формуванні естетичних смаків суспільства. Внісши свої зауваження та пропозиції до порядку денного громадських слухань, комісія підтримала цю ініціативу та погодила дату проведення – 24 листопада 2008 року.

Детальніше...
 

Театр у мені завжди переважує кіно

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    Щоб там не доводили, як би не випиналися формалісти-модерністи, але завдання мистецтва – очищати, лікувати, поліпшувати людську натуру, а не просто розважати, епатувати, дратувати.

    Коли йдеться про справжнє мистецтво, часто саме негативні образи у художніх творах справляють більш лікувальний ефект, ніж правильні позитивні персонажі. У читача і глядача виникає реакція: «Та ні, таким негідником я не хочу бути». Є, звісно, дивакуваті незграбні добряки, які не тільки приваблюють чарівністю і почуттям справедливості, а й спонукають до наслідування.

    Серед чудових київських акторів є блискучий Володимир Горянський. Лікар – вищий клас. Створені ним образи юного нахабного Гітлера («Майн кампф, або Шкарпетки в кавнику», автор – Дьєрдь Таборі), підступного Передонова («Дрібний біс», автор – Федір Сологуб), нерішучого пожованого Подкольосіна («Одруження», автор – М. Гоголь) «вимочують» у наших душах бруд не гірше від сорбенту, протвережують товстошкірих. Його прозорливі диваки знову ж таки підказують: людяність – це завжди найкращий вихід із будь-яких скрутних життєвих колотнеч.

Детальніше...
 

Конкурс творів на дитячу тематику

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image   1 грудня 2008 року сайт Мистецька Сторінка святкує другий День народження.

   До цієї дати Мистецька Сторінка спільно із літературно-мистецьким часописом «Захід-Схід» планує провести конкурс творів. Оскільки два роки - вік ще дитячий, то й тематика творів відповідна - про дітей або для дітей.

   Конкурс матиме три номінації - вірші, проза та візуальне мистецтво (живопис, графіка, фото і т.д.).

   Переможці конкурсу отримають подарунки - перший і другий том книги «100 казок», і «Улюблені вірші» від видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га». Твори переможців будуть розміщені на сторінках Мистецької Сторінки та у часописі «Захід-Схід».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 25 - 28 з 46

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського