oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Конкурс творів на дитячу тематику

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image   1 грудня 2008 року сайт Мистецька Сторінка святкує другий День народження.

   До цієї дати Мистецька Сторінка спільно із літературно-мистецьким часописом «Захід-Схід» планує провести конкурс творів. Оскільки два роки - вік ще дитячий, то й тематика творів відповідна - про дітей або для дітей.

   Конкурс матиме три номінації - вірші, проза та візуальне мистецтво (живопис, графіка, фото і т.д.).

   Переможці конкурсу отримають подарунки - перший і другий том книги «100 казок», і «Улюблені вірші» від видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га». Твори переможців будуть розміщені на сторінках Мистецької Сторінки та у часописі «Захід-Схід».

Детальніше...
 

У Львові коштом США реставрують 40 ікон

Надрукувати Надіслати електронною поштою

У Львові коштом США реставрують 40 ікон   15 вересня, у Львові Фонд Посла США зі збереження культурної спадщини підписав грант на реставрацію збірки колекції ікон «Студіон» при Монастирі Студитського Уставу. За два роки на суму 42800 доларів планують реставрувати 38 ікон і два шедеври сакральної різьби. Про це йшлось під час урочистої церемонії підписання гранту.

   Окрім того, цей проект передбачає друк повноколірного двохмовного альбому пам’яток та обладнання охоронною та пожежною сигналізацією Церкви-музею сакрального мистецтвам. Блаженного Казимира-Климентія Шептицького, що знаходиться на вул. Кривоноса, 1.

   Розробником та виконавцем проекту є Львівська асоціація розвитку туризму та голова Комісії сакрального мистецтва, д-р богослов’я, хранитель колекції «Студіон» о. Севастіян.

Детальніше...
 

Львів’яни зможуть подивитися на своїх попередників, які жили два століття тому

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image   10 вересня у Львові відкриється унікальна фотовиставка «Львів і львів’яни», присвячена 150-річчю появи у Львові перших фотомайстерень. На виставці будуть представлені рідкісні зображення Львова 1860-1990-х рр, а також унікальні портрети львів’ян, їх сімей, які збереглися в приватних колекціях. Найстаріша фотографія із зображенням Львова, яка буде в експозиції, – 1860 року. Будуть тут і фотографії з міськими інституціями, наприклад зображення ЛНУ ім. І. Франка з портретами Леніна та Сталіна на фасаді. Про це сьогодні, 4 вересня, йшлось під час брифінгу у Львівській міській раді щодо проведення у Львові виставок давньої фотографії.

   За словами координатора проекту «Львів і львів’яни» Сергія Терещенка, проект складатиметься з двох експозицій. Перша буде представлена в палаці Бандінеллі, що на пл. Ринок, 2. Експозиція тут буде присвячена діяльності найдавніших львівських фотоательє XIX – поч. XX ст.

Детальніше...
 

«Каменяр» планує видати твори Івана Франка, які ще не видавалися

Надрукувати Надіслати електронною поштою

«Каменяр» планує видати твори Івана Франка, які ще не видавалися  До дня народження Івана Франка (27 серпня минає 152-га річниця) видавництво «Каменяр» видало ІІ том «Мозаїки» (із творів великого поета). У цій серії видавництво, як розповідає його директор Дмитро Сапіга, планує зібрати усі твори, які раніше не друкувалися – ні за радянських часів, які не увійшли до 50-томного зібрання його творів Івана Франка. Про це сьогодні, 26 серпня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  Ця книжка буде розповсюджена у бібліотеках Львівщини та України, а також у вільному продажі. Серія видається за кошти обласного та державного бюджетів.

  У першому томі, який вийшов позаминулого року і уже знайшов свого читача, вміщена поезія, переклади, наукова публіцистика. У другому томі будуть опубліковані публіцистичні твори. Матеріали для друку віднаходять в архівах, в Інституті літератури. Як зазначив Дмитро Сапіга, уже зібраний матеріал для ІІІ тому «Мозаїки».

Джерело: zik.com.ua

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 25 - 28 з 44

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського