oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Презентація книги «Крути. Січень 1918 року»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    Нова книга «Крути. Січень 1918 року», яка щойно вийшла друком і була презентована на засіданні прес-клубу „Ділове слово”, за словами авторів - сьогодні найповніший збірник документів, матеріалів, досліджень про легендарну подію в історії Української революції 1917 – 1921 років. Його створили активісти громадської організації «Історико-культурологічне товариство «Герої Крут» (м. Київ): голова редакційної колегії видання – доктор історичних наук, співробітник Інституту історії України НАН України Сергій БІЛОКІНЬ, упорядник – голова Ради товариства, народний артист України Ярослав ГАВРИЛЮК, головний редактор – директор Видавничого центру «Просвіта» Василь КЛІЧАК.

Детальніше...
 

Пам'ятки заповідника "Чернігів стародавній" отримали шанс потрапити під опіку ЮНЕСКО

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Пам'ятки заповідника "Чернігів стародавній" отримали шанс потрапити під опіку ЮНЕСКО   Споруди домонгольського періоду Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" включені до попереднього переліку пам'яток, які можуть бути внесені у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

   Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор заповідника Юрій Соболь.
Він розповів, що представленню чернігівських пам'яток у ЮНЕСКО, яке заплановане на 2012 рік, має передувати велика підготовча робота. Перший її етап - розробку Генерального плану розвитку заповідника - на сьогодні вже пройдено. У грудні 2008 року цей важливий документ затвердили вчені ради Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень та двох міністерств - культури і туризму та регіонального розвитку та будівництва України. Головною "родзинкою" Генплану є об'єднання всіх земель стародавнього Чернігова в єдину охоронну зону, що значно розширює межі Національного заповідника і надає йому більші права. Документ також визначає режими використання цієї території, черговість заходів з охорони, реставрації, реабілітації, музеєфікації пам'яток, збереження традиційного характеру середовища тощо.

Детальніше...
 

Ічня. Відбувся конкурс "Жінка року"

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    29 листопада в районному Будинку культури відбувся конкурс "Жінка року", в якому взяли участь дев"ять найпрекрасніших, найталановитіших, найпрофесійніших жінок, які досягненнями, доробками, творчістю перетворили своє життя на дивний мистецький витвір.

   Конкурсантки взяли участь у чотирьох номінаціях:

    " Роботящі руки"
1.Дзюбик Наталія Петрівна - майстер машинного доїння з с.Южне. За 10 місяців цього року надоїла 5200 літрів молока на одну фуражну корову.
2.Драган Світлана Степанівна - хімічний лаборант молочно-консервного заводу. В своїй роботі виявляє велику відповідальність, знання, вміння.
3.Ляшенко Галина Андріївна - соціальний працівник Ічнянського територіального центру. Обслуговує 10 немічних одиноких престарілих.

Детальніше...
 

Освячення хреста жертвам голодомору в селі Піски.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image   27 листопада 2008 року в селі Піски Бобровицького благочиння Чернігівської єпархії встановлено й освячено хрест жертвам голодомору 1932-33 років.

   Освятив хрест преосвященійший владика Іларіон, єпископ Чернігівський і Ніжинський. Йому співслужили священики Чернігівської та Київської єпархій.

   Морозним і сонячним видався осінній день. В обідню пору сотні людей зібралися в центрі села. Тихо молилися жителі села, збуджені і щасливі діти тримали колоски жита і запалені свічечки, зацікавлені гості з Києва оглядали музей Тичини, заходили і ставили свічечки в прекрасному храмі. Малиновий дзвін на зустріч владики сколихнув всіх, що зійшлися в цьому святому місці…

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 17 - 20 з 46

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського