oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Українським музеям можуть дозволити заробляти

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Українським музеям можуть дозволити заробляти   Українським музеям можуть дозволити заробляти, повідомляє тижневик «Коментарі».

   Верховна Рада ухвалила в першому читанні доповнення до закону України «Про музеї та музейну справу». Документ розширює музеям можливості для залучення додаткових джерел фінансування, дозволяючи їхньому керівництву повною мірою виявляти в цьому фантазію. Наприклад, вводити нові платні послуги, отримувати прибуток від роботи музейних крамниць, установ громадського харчування тощо.

   Музеї Європи і Америки вже давно працюють за подібною моделлю, пише видання. Як правило, усі більш-менш значні музеї мають дитячі ігрові кімнати, кав’ярні або ресторани, крамниці (з великим асортиментом друкованої продукції, авторських виробів, сувенірів), концертні майданчики.

   У багатьох музеях також відбуваються концерти, фестивалі, організовуються кіноклуби, працюють бібліотеки, навчальні програми. Це дозволяє розширити аудиторію й отримати додаткові прибутки.

   Дбають західні музеї і про реорганізацію експозиції відповідно до вимог часу та психології пересічного відвідувача, якому хочеться «торкнутися», потримати експонати в руках. У залах встановлюють демонстраційні вузли, які забезпечують тактильний контакт із експонатом, використовують звуковий супровід, 3D-графіку тощо.

Детальніше...
 

Стартувала Програма підтримки музейних працівників на 2009-2010 роки

Надрукувати Надіслати електронною поштою

    Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» спільно з ГО «Український центр розвитку музейної справи» оголосили про початок чергового етапу Програми підтримки музейних працівників України – на 2009-2010 роки.

    Учасником програми може стати кожний штатний адміністративний, науковий та творчий працівник з будь-якого музею України, незалежно від статусу, типу та підпорядкування музейного закладу.

    Починаючи з 2005 року, ГО «Український центр розвитку музейної справи» та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» проводять Програму підтримки музейних працівників України. За час існування програми понад 80 музейних фахівців з музеїв різних профілів та підпорядкування з усієї України стали її стипендіатами.

Детальніше...
 

На Закарпатті презентовано три нові туристичні маршрути

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image     На Закарпатті розпочали розробку нових туристичних маршрутів. Вже цього року буде презентовано 3 нові шляхи: «Золото Карпат», «Соляний шлях» та «У пошуках дорогоцінностей». Про це 8 лютого ЗІКу повідомив завідувач кафедри туризму Ужгородського нацунівенрситету Федір Шандор.

    Маршрути розробляють кафедра туризму УжНУ, управління Туристично-інформаційний центр та управління з питань європейської інтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.

    «Золото Карпат» - атракція по старих золотокопальнях, де золото намивали ручним способом. За словами Ф. Шандора, туристи зможуть відчути особливості життя золотошукачів XVIII-XIX ст. «Соляний шлях» - маршрут тими місцями, де проходив знаменитий соляний шлях від Солотвинських солекопалень до Вілока вздовж Тиси.

Детальніше...
 

Україна прощалася з Павлом Загребельним

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Україна прощалася з Павлом Загребельним   На церемонії прощання з Павлом Загребельним у клубі Кабінету Міністрів 5 лютого 2009 року.

   КИЇВ, 5 лютого. Сьогодні у клубі Кабінету Міністрів прощалися з видатним українським письменником Павлом Загребельним. Його поховають на Байковому кладовищі. Пам'ять Павла Загребельного вшанували й у Верховній Раді - там оголосили перерву, аби народні депутати та члени уряду змогли попрощатися з літератором. Провести в останню путь письменника прийшов і Президент Віктор Ющенко. Глава держави сьогодні видав Указ про увічнення пам'яті Павла Загребельного.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 13 - 16 з 46

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського