oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

Свято Святого Миколая у театрі

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image     Кожна людина у своєму житті завжди радіє чомусь світлому та веселому. Щоденно кожен із нас чекає на гарні новини, на отримання подарунків, а саме у такий день, як 19 грудня - подарунків як духовних так і матеріальних. І без перебільшення можна говорити про те, що в цей день не тільки дітлахи, але й дорослі очікують на диво. Бо цей день – це Свято Святого Миколая.

   Ото ж саме 19 грудня Святий Миколай завітав і до нашого храму мистецтва. Цей спільний захід, який було проведено у стінах театру, був організований парафією Храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, колективом Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.М. Коцюбинського, та школи мистецтв при Ніжинському коледжі культури і мистецтв імені М.Заньковецької . Щоби привітання дітей та дорослих це дійство очолив Владика Євстратій, Архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ. А також до привітань долучилися і керівники міста на чолі з міським головою Ніжина п.А.Лінником.

Детальніше...
 

Гастролі у Шостці

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    «Це був ніби прем'єрний показ», - з такими словами вертались з гастролей актори Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М. Коцюбинського після вистави «Останній гречкосій», що 22 листопада відбулась на сцені Центру естетичного виховання «Юність» у місті Шостці.

   Гастрольний день розпочався в будинку культури дитячою виставою «Дух джунглів». Малюки міста і найближчих населених пунктів мали змогу відвідати казку зранку та пізніше вдень вже у Будинку культури заводу «Імпульс». У цей майже зимовий холодний день мешканці міста зустріли акторський колектив привітно і з теплим чаєм та солодким печивом, а ще зовсім маленька публіка подарувала гарний настрій.

   Але насправді кульмінаційним моментом гастролей стала вистава «Останній гречкосій» О.Огородника. Патріотична трагікомедія на дві дії створила у залі справжній вибух емоцій. Адже п’єса зачіпає актуальну у всі часи тему духовного зв’язку людини із землею, зв’язку, який постійно намагаються розірвати можновладці та корисливі особистості. Ця вистава – двобій між безликістю та національною ідентичністю, між брехнею та правдою, між матеріальними та духовними цінностями. Але в цьому вічному протистоянні є тільки один переможець, який визначається лише власним вибором, і відповідальність за цей вибір кожна особистість несе самостійно.

Детальніше...
 

Гастролі у Бахмачі

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    20 листопада бахмачани провели разом із акторами Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М. Коцюбинського. Зранку, переглядаючи дитячу виставу «Дух джунглів» у Міському Будинку Культури міста Бахмача, розважались малюки. Насичена гумором казка на одну дію у інсценівці Л. Савич не тільки підняла настрій юній публіці, але й навчила тому, як важливо бути хоробрим, цінувати не лише себе, а й своїх рідних та друзів.

   Ввечері до театрального дійства залучилися дорослі. Глядачам була представлена п’єса «Інтимна комедія» за твором англійського драматурга Ноела Коуарда. Це кумедна, заплутана і водночас романтична історія двох закоханих, які вирішили раз і назавжди покинути один одного, але випадковий збіг обставин кардинально змінює їх долю, розставляючи все на свої місця. В атмосфері, сповненій легкого гумору і кохання, бахмачани добре відпочили, розважились і замислились про важливі для кожної людини речі.

   «Мені сподобалось, що вистава змушує нас поміркувати, відсилаючи до інших авторів, таких як Бернард Шоу, наприклад. У виставі було багато деталей, які привернули мою увагу, і мені здається, що вони мають символічне значення. Помітила, що в одного з героїв була краватка довша, ніж в іншого. Також в одних персонажів ми бачимо емблему хреста, в інших – серця. На мою думку, це може символізували з одного боку чоловіче начало, з іншого – гріховність і чистоту людських душ», – відмітала одна з уважних та допитливих глядачок.

Детальніше...
 

У Ніжині знову зібрались кращі театральні колективи

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    Уже вдванадцяте в Ніжині, на Батьківщині нашої славетної землячки Марії Заньковецької, зібрав кращі театральні колективи Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості її імені.

   Відкрив фестиваль 27 жовтня Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького п’єсою «Наймичка».

   Саме цього дня 1882 року у місті Єлисаветграді, нині Кропивницькому, у складі театральної трупи під керівництвом Марка Кропивницького відбувся дебют Марії Адасовської. У подальшому – перша Народна артистка України Марія Заньковецька.

   Цього року до участі у фестивалі долучилися чотири країни: Україна, Молдова, Латвія і Білорусь. Запрошені провідні колективи. Також на свято завітають гості з Румунії та Угорщини.

   Триватиме театральне дійство до 6 листопада, однак квитки уже розкуплено.

   До уваги глядачів: комедії та драми, кращі європейські надбання у жанрі пантоміми та драматично-комедійного лялькового дійства.

Image

Image

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 4 з 46

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського