oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культура та театр

У Ніжині знову зібрались кращі театральні колективи

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image    Уже вдванадцяте в Ніжині, на Батьківщині нашої славетної землячки Марії Заньковецької, зібрав кращі театральні колективи Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості її імені.

   Відкрив фестиваль 27 жовтня Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького п’єсою «Наймичка».

   Саме цього дня 1882 року у місті Єлисаветграді, нині Кропивницькому, у складі театральної трупи під керівництвом Марка Кропивницького відбувся дебют Марії Адасовської. У подальшому – перша Народна артистка України Марія Заньковецька.

   Цього року до участі у фестивалі долучилися чотири країни: Україна, Молдова, Латвія і Білорусь. Запрошені провідні колективи. Також на свято завітають гості з Румунії та Угорщини.

   Триватиме театральне дійство до 6 листопада, однак квитки уже розкуплено.

   До уваги глядачів: комедії та драми, кращі європейські надбання у жанрі пантоміми та драматично-комедійного лялькового дійства.

Image

Image

 

Детальніше...
 

У Ніжинського консервного комбінату – ювілей

Надрукувати Надіслати електронною поштою

    Нещодавно ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» відзначав знаменну дату – 85 років. Дні і ночі невтомної праці для людей криються за цими цифрами. ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» був створений ще за часів СРСР, у 1927 році. Нині – це заклад високої вартості, гордість Ніжинського району, це підприємство, яке впевнено тримає орієнтир на сучасному ринку і чия продукція відома не лише в Україні, а й за її межами. З нагоди 85-річчя працівники та гості зібралися у Ніжинському драматичному театрі. Чимало теплих слів звучало в цей день на адресу тих, хто трудиться на комбінаті, адже саме завдяки їхнім старанням наше місто знають та високо цінують його продукцію на ринку. Працівників «Ніжинського консервного комбінату» вітали голова Ніжинської районної державної адміністрації Володимир Другаков, заступник міського голови Світлана Роговинська, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, представник народного депутата України І.І.Куровського Ольга Тига, гості з Москви та Одеси.
   ЗАТ «Ніжинський консервний комбінат» – одне з небагатьох підприємств у межах області, яке навіть у часи піку економічних криз не зменшувало об’ємів своєї роботи. У цьому є величезна заслуга тих людей, які там працюють, адже від їхньої роботи та від сучасного мислення керівників залежить авторитет підприємства та економічний стан Ніжина та області. А працює підприємство на совість, за що й відзначене багатьма нагородами. Асортимент консервації, яку виготовляють у Ніжині, задовольнить найвибагливіший смак. А головним атрибутом заводу є славнозвісний ніжинський огірок – бренд нашого міста.

Детальніше...
 

Вшанували рятувальників

Надрукувати Надіслати електронною поштою

   17 вересня в Україні традиційно відзначається День рятівника. 1996 року указом Президента України було створено Міністерство надзвичайних ситуацій України. Цього дня у Ніжинському українському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського відбулися урочистості з нагоди свята.
   Привітати людей однієї з найгероїчніших професій зібралося багато високопосадовців: міський голова Ніжина М.Приходько, начальник Ніжинської райдержадміністрації В.Другаков, голова Ніжинської районної ради О.Бузун, довірена особа народного депутата України І.Куровського С.Охонько, начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону територіального управління МНС у Чернігівській області Ю.Красов, командир спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України В.Сліпченко. З нагоди свята кожен із керівників висловив свої найщиріші побажання рятівникам та вручив грамоти і подяки найкращим працівникам. Також до чергового звання та з нагоди свята були представлені ті рятувальники, хто найбільше цього заслужив своєю нелегкою роботою. А народний депутат України І.Куровський через С.Охонька для покращення умов праці та відпочинку подарував Ніжинській пожежній частині телевізор та комп’ютер. Не забули згадати й про найгероїчніших рятувальників, тих, хто першими кинувся у пекло четвертого реактора на ЧАЕС. Цих героїв назвали поіменно.

Детальніше...
 

Международный фестиваль журналистов отмечали в Нежине

Надрукувати Надіслати електронною поштою

   XII Международный фестиваль журналистов региональных средств массовой информации проходил в Нежине 5 июня.
«Золотий передзвін Придесення» - такое название у фестиваля, который проходил при поддержке мецената Юрия Коптева, депутата Верховного совета Ивана Куровского, а также Черниговской ОГА. Причем, фестиваль журналистов в нашем городе проходил впервые.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 4 з 44

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського