oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

Тамара Коршикова: погляд крізь десятиліття

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image      Ніжинці добре пам’ятають цю надзвичайно привабливу жінку і талановиту актрису, хоча з часу її останнього виходу на сцену минув не один десяток років. Ця пам'ять нетлінна – мабуть, тому, що справжнє мистецтво не має терміну давності і назавжди залишається в серцях людей…

   Творчому діапазону Тамари Коршикової – провідної актриси Ніжинського українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського, яка грала у складі акторської трупи у 1950-80-тих роках, може позаздрити будь-яка актриса воістину олімпійського таланту та високого рівня професійної майстерності.

   Її творча та особиста доля перетнулась із Ніжином у далекому 1955-му році, коли вона разом із чоловіком, на той час уже досвідченим актором Валентином Козицьким, приїхали працювати до Ніжинського храму мистецтва, який очолював народний артист України Болеслав Лучицький.

   В театрі, куди прийшла працювати молода актриса, панувала особлива творча атмосфера. Б.Лучицький і як режисер, і як автор багато працював із творчою молоддю, створивши комфортну, майже сімейну атмосферу, яка максимально дозволяла кожному розвиватися і зростати як артисту. «Велика радість і велике щастя, - як згадують сучасники, не раз повторювала Тамара Василівна, - коли автор і режисер розуміють і поважають одне одного».

Детальніше...
 

ТЕАТРАЛЬНІ ВИСТАВИ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

24 травня о 14.00 у Селидівському гірничому технікумі дітям нашого міста актори Ніжинського академічного українського драматичного театру ім.М.М.Коцюбинського подарували дитячу виставу «Казка про справжню дружбу».

Головними героями цієї вистави були лісові звірі, у яких слід і нам людям, повчитися що є дружба і хто твої друзі.

Детальніше...
 

Український Донбас

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    Культурне «волонтерство»: у рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського повернувся із гастролей прифронтовимими містами Донеччини та Луганщини

   Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського повернувся із гастрольного турне прифронтовими містами Донеччини та Луганщини. У період 21 по 26 квітня 2016 року в рамках загальноукраїнського благодійного проекту культурної інтеграції «Український Донбас» ніжинські актори перебували на гастролях у прифронтових містах Бахмут та Селідове (Донеччина), а також в містечку Рубіжне Луганської області. Тут про війну знають не лише з чуток, адже відстань до лінії розмежування цих населених пунктів коливається від трьох до декількох десятків кілометрів.

   Колектив запропонував глядачам до перегляду вистави, які користуються успіхом у публіки. Це гірка комедія на дві дії львівського режисера Ореста Огородника «Останній гречкосій», прем’єра якої відбулась у березні цього року в Ніжині, а також дитяча музична вистава на одну дію «Казка про справжню дружбу» П.Морозова (інсценівка Л.Савич).

   Коментуючи цю поїздку, генеральний директор Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М. Коцюбинського Юрій Муквич наголосив на тому, що сьогодні мистецтво просто не має права залишатися осторонь волонтерського руху, цієї благородної і як ніколи потрібної нині справи, яка, без перебільшення, стала загальнонародною.

Детальніше...
 

Подяка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 5 - 8 з 107

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського