oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

Родной язык актеров молодечненского театра поняли в Украине

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 

Фестивальный каравай. Фото предоставлено Олегом Чеченевым

Фестивальный каравай. Фото предоставлено Олегом Чеченевым

   Минской областной драмтеатр, работающий в Молодечно, с 27 октября по 4 ноября участвовал в международном фестивале в Нежине. Актер и режиссер МОДТ Олег Чеченев прислал Kraj.by свои путевые заметки о поездке.

   Справка. В Нежинском украинском драматическом театре имени М. Коцюбинского с 27 октября по 4 ноября проходил VIII Международный театральный фестиваль женского творчества имени Марии Заньковецкой – первой народной артистки Украины. В нем участвовали театры из Украины, Беларуси, России и Польши.

   Наш театр впервые за 20 с лишним лет выехал на заграничный фестиваль. Спектакль «Ищу настоящего мужчину» был показан в городе Нежине (Украина) на VIII Международном театральном фестивале женского творчества имени Марии Заньковецкой. Наш «зеленый лягушонок» – так в шутку между собой мы называем театральный автобус – еще ни разу не ездил на такие дальние расстояния. Поделюсь тем, что видел в этой поездке.

   В городе, который насчитывает тысячелетнюю историю и где проживает более 75 тысяч жителей, находится 15 православных храмов, неповторимых и изумительных по своей красоте. Часть из них постепенно восстанавливается. В одном из них состоялась панихида по Тарасу Шевченко во время перевоза его тела на Украину.

 

Детальніше...
 

VІІІ-й Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Уже не вперше восени Ніжин приймає дорогих гостей. З 26 жовтня по 4 листопада в Ніжині проходив VІІІ-й Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької. Квитків не було вже задовго до початку, оскільки участь у фестивалі брали кращі з кращих.

   Розпочалося мистецьке свято 26 жовтня виставою Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського «Пробач мені.., або Замовляю любов…» - нещодавня прем’єра. Окрім глядачів, до глядацької зали завітали режисер-постановник Герман Архипов та автор комедії по-серйозному Тетяна Іващенко. Нова вистава колективу була сприйнята глядачами бурхливо й захопливо.

Детальніше...
 

Започаткована обласна премія імені Марії Заньковецької за кращу головну жіночу роль

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    В цьому році на вшанування пам’яті видатної актриси Марії Заньковецької, життя і творчість якої пов’язана з Чернігівщиною, обласною державною адміністрацією започаткована обласна премія імені Марії Заньковецької за кращу головну жіночу роль. Вона встановлена з метою відзначення талановитих жінок-актрис за внесок у популяризацію театрального мистецтва.

   Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час зустрічі з театрально-мистецькою спільнотою міста під час робочої поїздки до Ніжина.

   Вже восьмий рік поспіль 27 жовтня – саме в той день, коли молода талановита актриса, згодом – Народна артистка України Марія Заньковецька вперше вийшла на професійну сцену, у Ніжині урочисто відкривається театральний фестиваль. Починаючи із 2009 року він має назву «Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької».

Детальніше...
 

З декораціями – хоч на край світу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Напередодні відкриття Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької, Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського широко відчинив двері перед Іваном Куровським, своїм меценатом і благодійником.

Директор ніжинського драмтеатру Юрій Муквич

   Виявляється, ніде у світі немає подібного фестивалю і кажуть, що він унікальний. За словами театралів, головне завдання цього форуму – популяризація ролі жінки у сучасному національному театральному мистецтві та сучасному житті. Фестиваль щорічно розпочинається 27 жовтня, бо саме цього дня у 1882 році Марія Заньковецька вперше вийшла на професійну сцену. За роки існування фестивалю жіночої творчості свій талант продемонстрували 68 професійних театральних колективів із восьми країн світу. Цьогоріч із 27 жовтня по 4 листопада свої кращі роботи покажуть театрали не лише з Києва, Миколаєва, Полтави, Львова, а й Білорусі, Росії, Польщі… Крім того, працівники ніжинського театру тепер без проблем гастролюватимуть зі своїми виставами у інші міста та села. Адже у них з’явилася вантажівка, яка перевозитиме їхні декорації, костюми та інші речі, що потрібні для творчої роботи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 40 з 108

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського