oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
ФЕСТИВАЛІ:
Наш фестиваль:
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

VІІІ-й Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Уже не вперше восени Ніжин приймає дорогих гостей. З 26 жовтня по 4 листопада в Ніжині проходив VІІІ-й Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької. Квитків не було вже задовго до початку, оскільки участь у фестивалі брали кращі з кращих.

   Розпочалося мистецьке свято 26 жовтня виставою Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського «Пробач мені.., або Замовляю любов…» - нещодавня прем’єра. Окрім глядачів, до глядацької зали завітали режисер-постановник Герман Архипов та автор комедії по-серйозному Тетяна Іващенко. Нова вистава колективу була сприйнята глядачами бурхливо й захопливо.

Детальніше...
 

Започаткована обласна премія імені Марії Заньковецької за кращу головну жіночу роль

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    В цьому році на вшанування пам’яті видатної актриси Марії Заньковецької, життя і творчість якої пов’язана з Чернігівщиною, обласною державною адміністрацією започаткована обласна премія імені Марії Заньковецької за кращу головну жіночу роль. Вона встановлена з метою відзначення талановитих жінок-актрис за внесок у популяризацію театрального мистецтва.

   Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час зустрічі з театрально-мистецькою спільнотою міста під час робочої поїздки до Ніжина.

   Вже восьмий рік поспіль 27 жовтня – саме в той день, коли молода талановита актриса, згодом – Народна артистка України Марія Заньковецька вперше вийшла на професійну сцену, у Ніжині урочисто відкривається театральний фестиваль. Починаючи із 2009 року він має назву «Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької».

Детальніше...
 

З декораціями – хоч на край світу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Напередодні відкриття Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької, Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського широко відчинив двері перед Іваном Куровським, своїм меценатом і благодійником.

Директор ніжинського драмтеатру Юрій Муквич

   Виявляється, ніде у світі немає подібного фестивалю і кажуть, що він унікальний. За словами театралів, головне завдання цього форуму – популяризація ролі жінки у сучасному національному театральному мистецтві та сучасному житті. Фестиваль щорічно розпочинається 27 жовтня, бо саме цього дня у 1882 році Марія Заньковецька вперше вийшла на професійну сцену. За роки існування фестивалю жіночої творчості свій талант продемонстрували 68 професійних театральних колективів із восьми країн світу. Цьогоріч із 27 жовтня по 4 листопада свої кращі роботи покажуть театрали не лише з Києва, Миколаєва, Полтави, Львова, а й Білорусі, Росії, Польщі… Крім того, працівники ніжинського театру тепер без проблем гастролюватимуть зі своїми виставами у інші міста та села. Адже у них з’явилася вантажівка, яка перевозитиме їхні декорації, костюми та інші речі, що потрібні для творчої роботи.

Детальніше...
 

79 театральний сезон Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Є два способи живо зацікавити публіку в театрі: за допомогою великого або правдивого. Велике захоплює маси, правдиве підкуповує окремих осіб.
Віктор Гюго Image

   Театр. Не кожне місто може похвалитися його наявністю. Ніжину ж пощастило більше за всіх, будучи містом провінційним, невеликим, ніжинці мають змогу насолоджуватися театральним мистецтвом місцевого театру, культурно розвиватися й просто відпочивати.

   79-й театральний сезон Ніжинського українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського дійшов до свого фінішу. 79 років на сцені – це не мало. Скільки перешкод і труднощів він пройшов на своєму шляху, щоб стати таким, яким ми бачимо його сьогодні. Скільки талановитих акторів, режисерів працювали задля його розквіту й процвітання. Але як би важко не було (особливо фінансово, оскільки ця проблема була і є найактуальнішою чи не для всіх театрів), але Ніжинський театр продовжує працювати для вас глядачі, для суспільства, для майбутнього.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 40 з 107

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського