oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕКРАСНИМ!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    У наші буремні дні українська культура переживає досить-таки непрості часи, коли наш мозок заангажований культурою, котра нав’язує нам фальшиві цінності, які не дають відчуття повноти життя, а лише розщеплюють свідомість. Це моя суб’єктивна думка. Кажуть, що у кожного з нас є право вибору що диви¬тись, читати. Кажуть, що мистецтво різне і воно кругом. Але воно має бути живим. А що може бути живішим за театр? Хотілось би зазначити, що ніжинцям дуже пощастило, що в їхньому місті є театр.

   У дні, коли жителі та гості Ніжина мали можливість насолоджуватись виставами, я в числі студентського журі повинна була ще й критично оцінювати виступи приїжджих колективів, наскільки були вони одержимі творчістю, і головне – допомогти своїм «колегам» визначити «найодержимішу» акторку, тобто володарку приза глядацьких симпатій, що зробити виявилось дуже й дуже непросто.

   Усім дуже сподобалася комедія на дві дії, яку подарував нам Київський академічний Молодий театр, «Афінські вечори». Попри переконливу гру акторів, п’єса вразила якоюсь своєю наївністю і браком інтелектуальних пошуків. Як потім стало відомо, сюжет був перекручений. Дуже не сподобалося мені, що романтизувалася смерть. Ну що ж, кожному своє. Але, на мій погляд, реальність була викривлена, а дійство спрямоване на легеньке, приємне лоскотання нервів та надання естетичної насолоди глядачам. Про себе даний твір я оцінила як «п’єса для наївних дівчаток». Ех, якби ж то життя дійсно було таким романтичним, у серпанку!

Детальніше...
 

VIII МІЖНАРОДНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЖІНОЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   З 26 жовтня по 4 листопада в Ніжині проходив VІІІ-й Міжнарод¬ний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької. Цього року в ньому взяли участь професійні театральні колективи з України, Польщі, Росії, Білорусі. Це одна з небагатьох можливостей ніжинців долучитися до кращих зразків театрального мистецтва не тільки України, а й близького зарубіжжя. Тому квитки розпродали задовго до початку фестивалю.

   На адресу учасників і організаторів фестивалю надійшли вітальні адреси від голови Національної спілки театральних діячів народного артиста України Леся Танюка, голови Спілки театральних діячів Російської Федерації народного артиста Росії Олександра Калягіна, голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, що видав розпорядження про запровадження щорічної обласної мистецької премії імені Марії Заньковецької за кращу жіночу роль у виставі.

   Протягом майже десяти днів глядачі і члени журі насолоджувалися виставами, які привезли до нас уже відомі ніжинцям театральні колективи зі Львова, Полтави, Миколаєва, знайомилися з новими, зокрема, з міста Лодзь (Польща). А журі на чолі з театрознавцем і критиком, головним редактор журналу «Український театр» Аллою Підлужною (Київ), професійно оцінювало гру кращих актрис. До складу журі також увійшли: секретар Спілки театральних діячів Росії заслужений працівник культури Російської Федерації Володимир Макаров (Москва); художній керівник Ніжинського українського драматичного театру заслужена артистка України Алла Соколенко; режисер театру і кіно, кінопродюсер Герман Архипов (Київ) та член Національної спілки письменників України, декан філологічного факультету Ніжиснького державного університету Олександр Забарний. Окрім цього, на фестивалі працювало альтернативне студентське журі, яке мало визначити номінантку на приз глядацьких симпатій. Своїми враженнями від театрального фестивалю вони поділяться з вами, шановні читачі, на сторінках газети.

Детальніше...
 

КОЛИ ДУША ВИСВІЧУЄ ЗОРІ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

(нотатки з театрального фестивалю)

   Цього року осінь видалася теплою і лагідною. Закінчувався жовтень, а стовпчик термометра ніби закляк на позначці плюс п’ятнадцять. Осінь певно також готувалася до театрального фестивалю у Ніжині. Вона неохоче змінювала декорації, а тому Графський парк стояв ще у шатах і бавився то зеленими, то жовтими кольорами. У вуалі з бабиного літа вбралися кущі калини над Ліцеїстським ставом. Омита дощиком шипшина тулилася до театрального паркану, а неприкаяний вітер ганяв жовті листки-кораблики Остром. У пташиному царстві – тиша й зажурливий сум... А сонце, ховаючись за білі лаштунки хмар, підсвічувало їх ніжним рожевим кольором, ніби вмикаючи софіти.

   Приміщення Ніжинського українського драматичного театру у ці дні скоріше нагадувало державне представництво, аніж заклад культури. На його фасаді гордо майоріли державні прапори України, Польщі, Білорусіїї та Російської Федерації, і це додавало будівлі якоїсь особливої вишуканості та офіційності. Немов, тут відбувався не театральний фестиваль, а якийсь дуже важливий державний прийом...

Детальніше...
 

Отзывы зрителей о спектакле «Ночь святого Валентина»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Я считаю,что моя жизнь пополнилась еще одним прекрасным мгновением, впечатлением, одним прекрасным вечером. И все это связано с моим открытием нового творческого коллектива – Нежинского украинского драматического театра имени М.Коцюбинского.

   Прежде всего мне подумалось, как здорово, что есть такая дружба, не знающая границ, ведь именно благодаря ей мозыряне смогли увидеть и оценить одну работу этого профессионального коллектива – спектакль «День
святого Валентина» . Я считаю, что это очень удачная работа режиссера-постановщика, очень удачный выбор темы потому, что здесь присутствует скрытая мораль, которая проходит лейтмотивом через весь спектакль. И эта истина весьма проста: счастье человеческое штука очень непростая. Герои спектакля доказали это очень явно. Ни злато , ни серебро, ни какие-то бытовые прекрасные условия не заменят главного – умения понимать человека, слышать его, разделять с ним его высокие чувства, его жизненные ценности.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 33 - 36 з 109

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського