oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

ВІД «ЙОМ КІПУРА» ДО «МІСТЕРА ІЦИКА».

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Десять спектаклів побачили кияни на П’ятому міжнародному фестивалі «Мандровані зорі»

   Нещодавно у Київському державному академічному театрі для дітей та юнацтва відбулося закриття V Міжнародного фестивалю»Мандрівні зорі», присвяченого творчості класика європейської літератури Шолом-Алейхема. Запрошення розповсюджувалися Київським центром «Кінор» у його районних організаціях, школах-інтернатах, дитячих садках. Вхід був вільний.

   - Європейське мистецтво – складова частина української культури, - сказав заступник міністра культури і мистецтв України Володимир Романчишин. Прийшов привітати учасників фесту начальник Київського міського управління культури Олександр Бистушкін.

Детальніше...
 

НАШ ЮВІЛЕЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

З нагоди Міжнародного дня театру

    Сьогодні в Україні відбуваються значні зрушення у сфері художньої культури, особливо в тих її галузях, які пов’язані з колективною творчістю і залежні від матеріальних умов життя суспільства. Сюди належать насамперед сценічне мистецтво.

   «Театр має бути сьогодні таким, яким суспільством має стати завтра». Ці слова видатного режисера, фундатора українського театрального мистецтва Леся Курбаса повною мірою характеризують напрям роботи кожного театрального колективу нашої держави. Не є винятком і колектив Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського.

Детальніше...
 

Подарунок ніжинських артистів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   У районному будинку культури відбулося святкування Дня рибалки. Голова рибоколгоспу «Ревхвиля» Анатолій Іванович Оболенцев та його заступник Людмила Миколаївна Погорілець сердечно привітали всіх працівників моря та переробної промисловості з професійним святом, вручили кращим виробникам квіти та подарунки.

   Після закінчення урочистої частини, гостей свята порадували цікавою, різноплановою програмою артисти Ніжинського українського драматичного театру імені М.Коцюбинського. Цього разу колектив театру привіз для показу в районі не тільки вистави класичного репертуару, а й концерт-шоу «Зірки естради у ритмах вогню», де було багато гумору, сцен із відомих оперет, пісень, що створювали рибалкам (а саме цю програму першими подивилися вони у святковий день) чудовий настрій.

Детальніше...
 

ГЛЯДАЧ ЇЙ ДАВ ІМ’Я – СПРАВЖНЯ НАРОДНА АРТИСТКА

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

До ювілею Тамари Василівни Коршикової

   Швидко плине час, біжать дні, а за ними змінюються й пори року, і так несподівано наближають тебе до ювілею. І скільки б не було років, і якими би був історичний час, а завжди ювілей давав можливість подивитись на себе трохи збоку, згадати те, що зроблено, і те, чого ти досяг в силу якихось причин. Ювілей засвідчує також про те, а чи твоя праця залишилась у пам’яті сучасників, чи вона пройшла мимо них, чи вони згадали про тебе, якщо ти їм уже не мозолиш очі, а тихенько продовжуєш робити свою справу. То ж не хотілося б, щоб вельмишановна Тамара Василівна Коршикова, талановита актриса Ніжинського драматичного театру ім. М. Коцюбинського, яка сцені віддала все своє життя, не подумала, що її забули. І нехай ця стаття буде їй свідченням того, що про неї пам’ятать і глядачі старшого покоління, і студентська молодь, з якою вона пов’язана ось уже біля десяти років. Але для більшої частини ніжинців творча доля актриси сьогодні уже менш відома.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Всього 105 - 108 з 108

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського