oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

Ніжинська традиція

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Ніжинський український драматичний театр імені М.Коцюбинського було створено у 1933 році. Для професора Ніжинського педуніверситету імені М.Гоголя Григорія Самойленка – це вже історія, яку він виклав у книжці, виданій у Ніжині у 1996 році. Серед працівників театру є люди, які бачили на сцені, спілкувалися з заслуженою артисткою України Анжеліною Лужицькою, її братом народним артистом України Болеславом Лучицьким і її чоловіком директором театру Юрієм Назаровим – сином актриси МХАТу Віри Павлової. Вони заснували цей творчий колектив і були першими виконавцями у прем’єрній виставі «Украдене щастя».

   До свого 70-ліття «коцюбинці», завдяки зусиллям народного депутата України Івана Плюща, отримали в подарунок власний палац, який народна артистка України Таїсія Литвиненко назвала найкращим серед сучасних театрів. У нього директор Юрій Муквич 71-й сезон відкрив першим у Ніжині театральним фестивалем. Чотири вечори, в якійсь мірі, відобразили сучасний театральний процес і ті проблеми, що хвилюють сьогоднішнього глядача.

Детальніше...
 

ВІД «ЙОМ КІПУРА» ДО «МІСТЕРА ІЦИКА».

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Десять спектаклів побачили кияни на П’ятому міжнародному фестивалі «Мандровані зорі»

   Нещодавно у Київському державному академічному театрі для дітей та юнацтва відбулося закриття V Міжнародного фестивалю»Мандрівні зорі», присвяченого творчості класика європейської літератури Шолом-Алейхема. Запрошення розповсюджувалися Київським центром «Кінор» у його районних організаціях, школах-інтернатах, дитячих садках. Вхід був вільний.

   - Європейське мистецтво – складова частина української культури, - сказав заступник міністра культури і мистецтв України Володимир Романчишин. Прийшов привітати учасників фесту начальник Київського міського управління культури Олександр Бистушкін.

Детальніше...
 

НАШ ЮВІЛЕЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

З нагоди Міжнародного дня театру

    Сьогодні в Україні відбуваються значні зрушення у сфері художньої культури, особливо в тих її галузях, які пов’язані з колективною творчістю і залежні від матеріальних умов життя суспільства. Сюди належать насамперед сценічне мистецтво.

   «Театр має бути сьогодні таким, яким суспільством має стати завтра». Ці слова видатного режисера, фундатора українського театрального мистецтва Леся Курбаса повною мірою характеризують напрям роботи кожного театрального колективу нашої держави. Не є винятком і колектив Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського.

Детальніше...
 

Подарунок ніжинських артистів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   У районному будинку культури відбулося святкування Дня рибалки. Голова рибоколгоспу «Ревхвиля» Анатолій Іванович Оболенцев та його заступник Людмила Миколаївна Погорілець сердечно привітали всіх працівників моря та переробної промисловості з професійним святом, вручили кращим виробникам квіти та подарунки.

   Після закінчення урочистої частини, гостей свята порадували цікавою, різноплановою програмою артисти Ніжинського українського драматичного театру імені М.Коцюбинського. Цього разу колектив театру привіз для показу в районі не тільки вистави класичного репертуару, а й концерт-шоу «Зірки естради у ритмах вогню», де було багато гумору, сцен із відомих оперет, пісень, що створювали рибалкам (а саме цю програму першими подивилися вони у святковий день) чудовий настрій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 105 - 108 з 109

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського