oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

10 – 12/ 05/ 2019 Гастролі у Кропивницькому

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    Ніжинський театр ім. Михайла Коцюбинського постійно презентує своїм глядачам нові вистави для різного віку і вподобань, тож, рідний театр вже давно відомий на своїй малій батьківщині. Поряд з тим, важливою складовою творчого процесу театрального життя трупи є не тільки стаціонарне функціонування, а і демонстрація вистав за межами свого театру. З метою збагачення та урізноманітнення репертуару, дирекція театрів організовує виступи колективів з різних областей у своїх містах.

   Не так давно, а саме в період 12-14 квітня, в рамках проведення обмінних гастролей на ніжинській сцені свою творчість демонстрував колектив Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького, а вже 10 - 12 травня, протягом трьох днів відбулися виступи колективу Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.М. Коцюбинського на Кіровоградській сцені.

   Усі три творчі роботи, запропоновані глядачам, витримані у дусі сучасних мистецьких тенденцій. Перший гастрольний день, наш колектив відкривав італійською комедією «Дім божевільних» Едуардо Скарапетта. Другого дня, кропивничани насолоджувалися сучасною музичною комедією «Літаючі жінки», інсценованою за всесвітньо відомою п’єсою Марка Камолетті. А вже у завершальний гастрольний день, було запропоновано «Інтимну комедію» за мотивами п’єси Ноела Кауарда.

 

Image

Image

 

Детальніше...
 

“Експериментаріум”: такого у Ніжині ще не показували. Фото

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

28 серпня у Ніжинському драматичному театрі відбувся прем’єрний показ вистави «Еспериментаріум». Можна з впевненістю сказати, що такого у Ніжині ще не показували.На сцені театру відобразилось велике горе для всієї України та світу – аварія на Чорнобильській атомній станції та її наслідки для людей.

Глядачі могли побачили картину існування родини у тридцятикілометровій зоні відчуження навколо чорнобильського атомного реактора. Люди «в зоні» живуть цілком ізольовано від «нормального» світу. У родині героїв син Вовчик і його мати ще відчувають прагнення повернутися до того світу, а от баба Пріся свідомо асоціює себе лише з покинутою землею, яка парадоксально дає їй сили для виживання. Образ баби Прісі — це тип українця, яким він сам, напевно, хотів би себе бачити.

Image

Детальніше...
 

«Step by step». Історія успіху і титанічної праці Розмова із заступником фармацевтичної компанії «ЛАКС» Валентином Андрійцем

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image   «Step by step» - цей англомовний вираз, що у буквальному сенсі означає «крок за кроком», є своєрідним буттєвим принципом компанії «ЛАКС», адже керівництво підприємства послуговується ним у своїй професійній діяльності ось уже понад двадцять років.

   Із невеличкої фармакологічної фірми, що була створена в Ніжині у далекому 1994-му, сьогодні компанія «ЛАКС» - за обсягами виробництва та реалізації, а також кількості партнерів, - стала, без перебільшення, справжньою «акулою» серед розмаїття українських фармацевтичних підприємств.

   За словами директора підприємства Анатолія Литвина та його заступника Валентина Андрійця, головні принципи роботи, які сприяли розширенню підприємства та досягненню успішної співпраці – це, насамперед, чесність у веденні бізнесу, відповідальність, постійне прагнення до самовдосконалення та максимальна наближеність до потреб клієнта. Саме постійне повторювання і дотримання цих професійно-етичних «мантр» дозволили компанії «ЛАКС» зайняти гідне місце серед вітчизняних компаній аналогічного профілю.

   Про історію створення компанії, базові цінності та основні принципи роботи, проблеми і досягнення підприємства розповів заступник директора ТОВ фірми «ЛАКС» Валентин Андрієць.

   Досьє. Валентин Андрієць народився і проживає в Ніжині. Із самого дитинства він цікавився медициною, тому жодних сумнівів в процесі вибору майбутньої професії у здібного хлопця не було - після закінчення школи Валентин вступив до Ніжинського медичного училища. Пізніше було навчання у двох вишах – Харківському фінансово-економічному інституті та Харківській фармацевтичній академії. Останню закінчив, здобувши фах провізора.

Професійну діяльність – за покликом серця і розуму - Валентин Андрієць вирішив пов’язати із фармакологічною галуззю. Ось уже більше двадцяти років, із самого часу створення підприємства, він працював на різних посадах у компанії «Лакс». Нині Валентин Миколайович – заступник директора.

Детальніше...
 

Юрій Хоменко: "Gangster Pub" – це яскраво, стильно, емоційно

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Інтерв’ю з ресторатором

Image    Ресторатор Юрій Хоменко мріяв про цю професію з дитинства. Відкривши караоке-паб "Gangster Pub" та кафе «Боївка», він постійно реалізує в межах цих закладів поняття ідеального ресторану як насамперед культурного осередку для відпочинку. Атмосфера у цих закладів надзвичайно промовиста - відчувається, що їх власник, - це людина, яка крокує в ногу з часом, слідкує за сучасними тенденціями ресторанного бізнесу, вкладає душу в улюблену справу і, безперечно, ні на мить не зупиняється на досягнутому.

Досьє. Юрій Хоменко народився і виріс в Ніжині. Закінчив Ніжинський державний педагогічний університет імені М.Гоголя за спеціальністю «Історія і правознавство».

Починаючи із 18 років, займався підприємницькою діяльністю, працював на посаді керуючого супермаркетом «Маркет» та гіпермаркету «Велика кишеня». У 2012 році заснував власний заклад ресторанного типу, який нині користується великою популярністю в ніжинців, адже у цьому закладі можна не лише смачно пообідати, а і якісно та плідно відпочити.


-Юрію Юрійовичу, поділіться, чому Ви вирішили займатися ресторанним бізнесом?

-Насправді це рішення навряд чи можна назвати спонтанним, адже про власну справу я мріяв іще з юних років. Це вже потім, у більш зрілому віці, ця мрія, так би мовити, «оформилась» у прагнення створити власний заклад.

В дитинстві я був мрійником, дуже любив музику, не уявляв без неї своїх буднів. Разом із друзями ми навіть організували рок-гурт і виступали на різноманітних культурно-масових закладах у межах нашого міста. Пізніше я зрозумів: хочу створити заклад, де люди могли б не лише смачно пообідати та відпочити, а й послухати якісну музичну продукцію, стати глядачами живих виступів.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 4 з 109

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського