oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Про нас пишуть

“Експериментаріум”: такого у Ніжині ще не показували. Фото

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

28 серпня у Ніжинському драматичному театрі відбувся прем’єрний показ вистави «Еспериментаріум». Можна з впевненістю сказати, що такого у Ніжині ще не показували.На сцені театру відобразилось велике горе для всієї України та світу – аварія на Чорнобильській атомній станції та її наслідки для людей.

Глядачі могли побачили картину існування родини у тридцятикілометровій зоні відчуження навколо чорнобильського атомного реактора. Люди «в зоні» живуть цілком ізольовано від «нормального» світу. У родині героїв син Вовчик і його мати ще відчувають прагнення повернутися до того світу, а от баба Пріся свідомо асоціює себе лише з покинутою землею, яка парадоксально дає їй сили для виживання. Образ баби Прісі — це тип українця, яким він сам, напевно, хотів би себе бачити.

Image

Детальніше...
 

«Step by step». Історія успіху і титанічної праці Розмова із заступником фармацевтичної компанії «ЛАКС» Валентином Андрійцем

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image   «Step by step» - цей англомовний вираз, що у буквальному сенсі означає «крок за кроком», є своєрідним буттєвим принципом компанії «ЛАКС», адже керівництво підприємства послуговується ним у своїй професійній діяльності ось уже понад двадцять років.

   Із невеличкої фармакологічної фірми, що була створена в Ніжині у далекому 1994-му, сьогодні компанія «ЛАКС» - за обсягами виробництва та реалізації, а також кількості партнерів, - стала, без перебільшення, справжньою «акулою» серед розмаїття українських фармацевтичних підприємств.

   За словами директора підприємства Анатолія Литвина та його заступника Валентина Андрійця, головні принципи роботи, які сприяли розширенню підприємства та досягненню успішної співпраці – це, насамперед, чесність у веденні бізнесу, відповідальність, постійне прагнення до самовдосконалення та максимальна наближеність до потреб клієнта. Саме постійне повторювання і дотримання цих професійно-етичних «мантр» дозволили компанії «ЛАКС» зайняти гідне місце серед вітчизняних компаній аналогічного профілю.

   Про історію створення компанії, базові цінності та основні принципи роботи, проблеми і досягнення підприємства розповів заступник директора ТОВ фірми «ЛАКС» Валентин Андрієць.

   Досьє. Валентин Андрієць народився і проживає в Ніжині. Із самого дитинства він цікавився медициною, тому жодних сумнівів в процесі вибору майбутньої професії у здібного хлопця не було - після закінчення школи Валентин вступив до Ніжинського медичного училища. Пізніше було навчання у двох вишах – Харківському фінансово-економічному інституті та Харківській фармацевтичній академії. Останню закінчив, здобувши фах провізора.

Професійну діяльність – за покликом серця і розуму - Валентин Андрієць вирішив пов’язати із фармакологічною галуззю. Ось уже більше двадцяти років, із самого часу створення підприємства, він працював на різних посадах у компанії «Лакс». Нині Валентин Миколайович – заступник директора.

Детальніше...
 

Юрій Хоменко: "Gangster Pub" – це яскраво, стильно, емоційно

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Інтерв’ю з ресторатором

Image    Ресторатор Юрій Хоменко мріяв про цю професію з дитинства. Відкривши караоке-паб "Gangster Pub" та кафе «Боївка», він постійно реалізує в межах цих закладів поняття ідеального ресторану як насамперед культурного осередку для відпочинку. Атмосфера у цих закладів надзвичайно промовиста - відчувається, що їх власник, - це людина, яка крокує в ногу з часом, слідкує за сучасними тенденціями ресторанного бізнесу, вкладає душу в улюблену справу і, безперечно, ні на мить не зупиняється на досягнутому.

Досьє. Юрій Хоменко народився і виріс в Ніжині. Закінчив Ніжинський державний педагогічний університет імені М.Гоголя за спеціальністю «Історія і правознавство».

Починаючи із 18 років, займався підприємницькою діяльністю, працював на посаді керуючого супермаркетом «Маркет» та гіпермаркету «Велика кишеня». У 2012 році заснував власний заклад ресторанного типу, який нині користується великою популярністю в ніжинців, адже у цьому закладі можна не лише смачно пообідати, а і якісно та плідно відпочити.


-Юрію Юрійовичу, поділіться, чому Ви вирішили займатися ресторанним бізнесом?

-Насправді це рішення навряд чи можна назвати спонтанним, адже про власну справу я мріяв іще з юних років. Це вже потім, у більш зрілому віці, ця мрія, так би мовити, «оформилась» у прагнення створити власний заклад.

В дитинстві я був мрійником, дуже любив музику, не уявляв без неї своїх буднів. Разом із друзями ми навіть організували рок-гурт і виступали на різноманітних культурно-масових закладах у межах нашого міста. Пізніше я зрозумів: хочу створити заклад, де люди могли б не лише смачно пообідати та відпочити, а й послухати якісну музичну продукцію, стати глядачами живих виступів.

 

Детальніше...
 

Олена Камачева: «Живу як працюю, працюю – як живу!»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Розмова із діловою жінкою

Image    Є такі заклади, куди завжди хочеться повернутись. Там завжди світло і затишно, на столах парують смачні страви і відчувається справжнє домашнє тепло. Для ніжинців одним із таких осередків домашнього затишку ось уже понад два десятки років є ресторан «Глорія», про що свідчать масові замовлення для святкування весіль, ювілеїв та корпоративних вечірок. Власник і директор закладу Олена Камачева пишається популярністю кафе, але, водночас, цьому не дивується. Хіба могло бути інакше? Адже для Олени Борисівни це не просто ресторан, це – справа усього її життя.


Досьє.

   Олена Камачева народилася у містечку Макіївка, що на Донеччині. Закінчивши школу, подалась на навчання до столиці. Здобувши педагогічну освіту, працювала вихователем у дитячому садочку.

   Після переїзду до Ніжина закінчила місцевий педагогічний ВУЗ, отримавши фах біолога. У 1993 році створила власне приватне підприємство – ресторан «Глорія», який став першим у Ніжині приватним підприємством громадського харчування.

 

- Олено Борисівно, чому Ви обрали саме таку назву для свого ресторану? Можливо, це пов’язано із якоюсь людиною, в честь якої заклад отримав таку назву?

-Ні, насправді це – абстрактна назва. Започаткувавши власний ресторанний бізнес, я не хотіла, так би мовити, прив’язуватись до якоїсь конкретної речі або людини. Принципи, якими керувалась, обираючи назву, - максимальний лаконізм, простота, краса звучання. «Глорія» в перекладі з латини означає «щастя», «слава». Із самого початку, мабуть, навіть не усвідомлюючи цього, я хотіла, аби моя «Глорія» стала носієм цих понять для мене особисто і для людей, які відвідують мій заклад.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 4 з 108

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського