oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Події

Перехід на контрактну форму роботи – одне з першочергових завдань реформування театральної галузі 4 червня 2014

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    30-31травня на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша відбулася нарада керівників театрів України під головуванням заступника Міністра культури України Олександра Журавчака

   Серед нагальних питань, розглянутих учасниками наради – є реформування галузі театрального мистецтва шляхом внесення змін до деяких законів України по запровадженню контрактної форми роботи в галузі культури (проект внесення змін до законів України «Про культуру», «Про театр і театральну справу»), проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки розвитку культури», а також низка пропозицій щодо розвитку галузі театрального мистецтва на вимогу сьогодення.

   Заступник Міністра Олександр Журавчак поінформував присутніх про діяльність Уряду та окреслив пріоритетні напрямки роботи Мінкультури. Зокрема, він наголосив на необхідності внесення змін до Закону України «Про культуру», а саме статті 21.

 

Детальніше...
 

19.05.2014. «У пошуках мишачої читанки» виїжджає до Червоних Партизан!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    Ніжинський академічний український драматичний театр імені М.М.Коцюбинського, будучи створеним Першим пересувним театром України, й на сьогодні залишив цю за собою рису й досить часто гастролює зі своїми виставами не лише по Україні, а й по ближньому закордонню. Але найчастішими звісно залишаються виїзди по містам та селам рідної області.

   19 травня наш театр презентував свою дитячу музичну казку «У пошуках мишачої читанки» жителям та дітлахам села Червоні Партизани (Носівський район, Чернігівська обл.).

   Анотація до казки. Двоє мишенят – Вухата й Хвостата – стають героями казкового детективу, насиченого пригодами, добрими жартами, піснями і танцями. За наказом Великої Летючої Миші Вухата і Хвостата шукають Золотий Горіх, який допоможе перемогти Корову і встановити на Землі мишачих еру. Героїчні, але потішні миші, жодного разу в житті не бачили Корову, за допомогою Чарівного Синього Огірка вони подорожують казками, перемагають Розбійників і Людожера, рятують хиже зайченя, Дюймовочку та Бабу Ягу. Зустріч із справжньою Коровою перевертає життя Вухатої і Хвостатої і вони змінюють хід історії - у підсумку руйнується влада Великої Летючої миші, а Золотий Горіх починає служити добрим справам.

Детальніше...
 

14.05-15.05.14. «Найкращий у світі тато» гастролює до Бахмачу та Бобровиці!!!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    Дитяча музична вистава на 1 дію В.Орлова (Інсценізація М.Кожокиної та А.Градовської) гастролює до Бахмачу 14 травня 2014 р. Наступного дня – 15 травня з цією ж казкою наш театр вирушає до Бобровиці.

   Усім добре відома казочка про Курочку Рябу, але якщо чарівне яєчко перенести в дикий світ звірів: хитрої Лисички-сестрички та Вовчика-братика – та в світ сучасних проблем – то отримаємо зовсім іншу, гостро проблемну й у той же час повчальну й пізнавальну казку про справжнього й найкращого татуся. Виявляється діти можуть розтопити серце навіть вовкові, бо любов і доброта – найбільша з чеснот людини, а ті хто завжди лиш в погоні за славою та багатством втрачають красу душі, адже не все в житті йде так, як ми хочемо, і власні афери часто встають проти нас. Автор в алегоричній формі висміює вади тих людей, які лише вдають з себе «батьків». Казка повчає любити й цінувати сім’ю, яка є святинею.

Детальніше...
 

18 травня виповнюється 70 років з дня депортації кримськотатарського народу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

     Причиною висилки цілого народу були названі факти нібито масового колабораціонізму та співпраці великої частини кримських татар із німецькими та румунськими окупантами під час Другої світової війни.

   За оцінками істориків, на засланні від нестерпних умов, голоду, хвороб загинули більше ніж 40% переселених.

Image

Кадр з фільму "Хайтарма"

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 12 з 20

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського