oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Участь у фестивалях

Ніжинський «Експериментаріум» на «Слов'янських театральних зустрічах»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    20го жовтня 2018 року колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського взяв участь у Міжнародному фестивалі «Слов'янські театральні зустрічі», що кожного року проходить у Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка. Представники колективу зустріли гостей із хлібом та сіллю, а глядачі вдячно обдаровували гучними оплесками та найкращими побажаннями.

   Цього разу Ніжинський театр ознайомив чернігівців з одним із останніх своїх творчих доробків – виставою «Експериментаріум» за твором «На початку і наприкінці часів» сучасного українського драматурга Павла Ар’є. Сюжет п’єси будується навколо невеликої родини, яка після Чорнобильської катастрофи була вимушена залишитися у Зоні. Але їх трагедія полягає не стільки у географічній, скільки в духовній самоізоляції, відчуженості від світу, який знаходиться поза Зоною.

Детальніше...
 

Мельпомена Таврії

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Участь у фестивалі

У період з 19 по 22 травня колектив театру, із виставою "Безодня", за однойменним твором О.Огородника, взяв участь у ХХ міжнародному театральному фестивалі "Мельпомена Таврії", який нині проходить у містах Херсон та Олешки (Херсонської області)

 

Image

Детальніше...
 

Всеукраїнських театральний форум

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image Нещодавно, у вересні 2017 року, колектив нашого театру взяв участь у двох Всеукраїнських театральних форумах, а саме "ІХ Всеукраїнському театральному фестивалі "Коломийські представлення" (у м.Коломия, Івано-Франківської області), та "47-му Всеукраїнському святі театрального мистецтва "Вересневі Самоцвіти " у м.Кропивницькому. Доводимо до загалу шанувальників нашого мистецтва деякі із результатів роботи колективу.

Драбини у небо… театральне

Чим запам’ятаються «Коломийські представлення - 2017»
Алла Підлужна
21 вересня, 2017 - 17:28

Сезон осінніх театральних марафонів в українському театральному просторі розпочато. Одним з перших про себе заявив форум із дев’ятилітньою історією — Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення», що у своїй назві географічно закодував місце заходу — зігріту осіннім сонцем, красиву, наче кольорову писанку, Коломию.

 

Щороку цей фестиваль (директор — Дмитро Чиборак) збирає на сцені найстарішого театру країни — Академічного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича найпомітніші мистецькі події театральної України. Цьогорічний форум було присвячено 75-річчю УПА, тому до театральних подій долучилася презентація нового роману Василя Шкляра «Троща», де автор розповів історію створення твору.

Детальніше...
 

«ART-UKRAINE» - 2017

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image   20 квітня у приміщенні Ніжинського академічноого українськоого драматичноого театру ім. М. Коцюбинського стартував відбірковий етап театрального Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» - 2017. До участі у фестивалі коллективом театру було подано вже відому ніжинському глядачеві виставу О.Огородника «Останній гречкосій». За перемогу у данному театральному конкурсі протягом 1,5 місяців змагатимуться 22 академічних професійних колективів з усих областей України. Нашу область представляє саме наш коллектив. Останній фестивальний показ вистав заплановано на 30 травня у місті Житомирі.

   Незвичайність фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначають глядачі. Це дає можливість створити такий формат заходу, де глядачі будуть не просто відстороненими споглядачами подій, що відбуваються на сценічному майданчику, а ще й безпосередніми його учасниками та співтворцями. Така інтерактивність між поняттями «глядацька зала – сцена» розмиває грані уявної четвертої стіни у відносинах між творцями та глядачами, де останнім надається повне право виражати свої відчуття від побаченого за допомогою голосування без посередників та критиків. Адже театр відіграє надзвичайно важливу роль у системі формування людських цінностей, що дозволяє його розглядати не тільки як мистецьке середовище, а ще й як непересічне суспільне явище.

Детальніше...
 

АRT-UKRAINE

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 

Наш колектив відкриває перший щорічний театральний
фестиваль-конкурс " АRT-UKRAINE"

Image

 

Детальніше...
 

Міністр культури України Євген Нищук переглянув виставу у виконанні ніжинських театралів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image   Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського взяв участь у щорічному  46-му Всеукраїнському святі театрального мистецтва, присвяченому160-річчю від дня народження корифея Українського театру Миколи Садовського - «Вересневі самоцвіти». Творче дійство відбувалось протягом 20-25 вересня у м.Кропивницький (Кіровоград) – на батьківщині знакового для становлення українського театрального мистецтва діяча.

   Трупа на чолі з художнім керівником театру, н.а.України Аллою Соколенко та генеральним директором, з.п.к. України Юрієм Муквичем запропонували до показу гірку комедію на дві дії «Останній гречкосій» (режисер – О.Огородник), яка ось уже більше як півроку зриває овації ніжинських глядачів та поціновувачів театрального мистецтва у різних куточках України.

Детальніше...
 

Ніжинці на головній сцені області: враження глядачів від перегляду

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   


   ХХІV-ий Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», який традиційно проходить щороку в стінах Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, нині вже майже фінішував. Серед учасників - колективи із Києва, Полтави, Кіровограду, Херсону, Дніпропетровська та Луцька, а також - білоруські колеги з Бреста і Гомеля, польські майстри театрального мистецтва з Варшави. Участь у фестивалі взяв і колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського, презентувавши 20 березня на чернігівській сцені гірку комедію на 2 дії «Останній гречкосій» львівського режисера Ореста Огородника.


   Після вистави ми поспілкувалися з глядачами у фойє театру, аби дізнатись про їхні враження від вистави та представленого результату творчості ніжинських акторів.


ImageАнатолій Яловий, голова Дніпропетровського обкому профспілки працівників культури:


- Від імені делегації Дніпропетровської обласної профспілки працівників культури ми щиро дякуємо акторам Ніжинського театру за таку чудову виставу. Постановка досить оригінальна й особливо актуальна саме у ці складні для України дні. Тут немає гри одного актора, це вистава всього творчого колективу театру, який продемонстрував високий рівень акторської майстерності. На сцені вирували справжні, щирі емоції. Дякуємо вам за правду життя і чесність.

 

 

Детальніше...
 

Участь нашого колективу у фестивалі в Полтаві

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Image   7-го квітня в Полтаві фінішував регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». Затишне містечко не вперше запросило шанувальників театру до себе в обійми. Вже сьомий рік протягом тижня актори з усієї України показують свою інтерпретацію різноманітних творів.

   Усі вистави пройшли на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.

   Містяни міцно полюбили цей захід, про що свідчить той факт, що квитки «розлетілись» за кілька днів. Цього року на них чекали приємні сюрпризи від колективів із Києва, Кіровограда, Коломиї та господарів фестивалю – Полтави. Звісна річ, не оминув цю подію і колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру ім.Коцюбинського. Він завітав в гості з виставою «Ніч перед Різдвом» у третій день фестивалю.

Детальніше...
 

Ніжинський музично-драматичний театр ім.Коцюбинського презентував постановку "Амор. Кохано. Італьяно"

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   На Слов’янські театральні зустрічі Ніжинський музично-драматичний театр ім.Коцюбинського презентував постановку"Амор. Кохано. Італьяно".


   Ніжинський театр розіграв комедію Альдо Ніколаї «Амор. Коханo. Італьяно», також відому під назвою "Любовь до гроба", дуже темпераментну й дотепну (режисер Олексій Биш, художник Олена Биш, хореограф Ганна Сірякова). Ця постановка за 7 років на сцені дуже полюбилася глядачу.

   Ексцентрична трагікомедія про дамочку, яка знайшла собі на курорті коханця, здатного за її бажанням прикінчити обридлого чоловіка, - типова антрепризна «триходовка», але театр раптово виявляє в ній ліричність, психологічну пильність і навіть видовищність.


   Тріо головних героїв: Жінка, Чоловік і Коханець - вибудовують свої відносини змістовно і пристрасно.

   Абсолютним лідером стає Ева в блискучому виконанні Алли Соколенко, актриса дивної витонченості, легкості і жанрової чуйності. Любо- дорого дивитися, як ця «пожирательница сердец», виблискуючи чарівністю, інтригує або симулює муки совісті, як зваблює та зачаровує.

   При цьому вихровий сюжет не втрачає ні на мить правди внутрішніх почуттів, чого в подібних п'єсах найважче досягти.

 

 

Джерело: Чернігівський монітор

 

 

Спектакль о душевных страданиях и человеческих взаимоотношениях

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

ЗА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ
НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ
ІВАНА ІВАНОВИЧА КУРОВСЬКОГО


в період з 05 по 07 жовтня 2013 року колектив театру взяв участь у VII-му Міжнародному театральному фестивалі країн Причорномор’я «HOMO LUDENS» («Людина, що грає») з виставою «Ніч Святого Валентина», за твором О.Марданя, (поч.- 06.10.2013р. о 17.00 )

 

Image

 

   Третий день театрального фестиваля (6 октября) международного Черноморского клуба «HOMO LUDENS» («Человек играющий») порадовал николаевских зрителей спектаклем Нежинского украинского драматического театра им. М.Коцюбинского «Ночь Святого Валентина, или… Стриптиз» по мотивам пьесы Александра Марданя. Трудность для актеров заключалась в том, что автор не только присутствовал в зале, а еще и являлся членом жюри.

   Нежинский театр не был в Николаеве более 25 лет. Руководитель театра им. Коцюбинского, он же исполнитель главной мужской роли в спектакле Юрий Муквич, заслуженный артист Украины рассказал о родном городе кратко и с юмором: город, где жил Н.Гоголь, М.Заньковецкая, 300 лет греки садили огурцы. Нежин славится огурцами, вот и получил директор николаевского театра в подарок бочку огурцов, автору достались банки с огурцами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 16

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського