oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Участь у фестивалях

“Коломийські представлення”. День шостий

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   


Image    У період з 18 вересня по 20 вересня 2013р. колектив нашого театру взяв участь у V-му Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» (у місті Коломия, Івано-Франківської області) із виставою «Амор. Кохано-італьяно», за твором Альдо Ніколаї.


А ось і відгуки членів «Експертної ради фестивалю» (Журі фестивалю) :

“Коломийські представлення”. День шостий. Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського. Фото-звіт та висновки експертів

 

Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського

Альдо Ніколаї

«АМОР. КОХАНО. ІТАЛЬЯНО»

комедія

 

Режисер-постановщик – Олексій Биш

Художник-постановщик - Олена Биш

Хореограф – Ганна Сірякова

   В ролях: заслужена артистка України Алла Соколенко, заслужений працівник культури України Юрій Муквич, Андрій Буняєв, Олександр Репях, Альона Якименко.

 

… Нерозсудлива дама підшукує собі на курорті коханця і спонукає його до вбивства її обридлого чоловіка… Та чи все так станеться, як нею задумано?…

ОЦІНКИ ТЕАТРАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ

Image    Людмила Томенчук: “Легка комедія - це дуже важкий жанр, і, мабуть, як жоден інший жанр, вона потребує більше, ніж лише акторська майстерність. Для неї обов’язкові натхнення, темп, енергія і азарт. І тут це все було. Це було чудово, мені дуже сподобалось. Тому я можу лише подякувати Ніженському театрові та організаторам.”

 

 

Image    Олег Мосійчук: “Хотів би привітати акторів з їхнім першим коломийським фестивалем. Маю велику втіху знову з ними зустрітися, адже ми не бачились років 15. Особисто мені не зовсім зрозуміло сценографічне рішення. Але тішить розуміння акторами стилістики вистави, її жанру. Дуже хороша робота.”

 

 

Image      Лариса Кадирова: “Головна актриса зіграла дуже добре, я думаю, що в неї великі перспективи в майбутньому. Прекрасна балетна пара, професійна. Я взагалі за те, щоб на сцені був професіоналізм. Проте, вистава була досить затягнута, можна було б закінчити на першій дій. Сценографія мене засмутила, деякі деталі були недоречними і погано гармонізували з фоном, це зіграло в мінус виставі”.

 

 

 

Детальніше...
 

П’ятий всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image       Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича започаткував традицію проведення театрального фестивалю - Всеукраїнського театрального фестивалю «Коломийські представлення».

 

   П’ятий театральний фестиваль «Коломийські представлення» відбувався в період з 14 по 22 вересня 2013 року. Фестивальне дійство булло присвячене знаменним датам: 1025-річчю хрещення Київської Русі та 165-річниці Коломийського театру.

 

   До участі у фестивалі «Коломийські представлення» запрошувалися театральні колективи України та зарубіжжя, які якісно вирізняються в театральному річищі – чи ракурсом репертуарної політики, чи схильністю до сценічного експериментаторства. Мається на увазі театри, які мають в репертуарі ексклюзивні роботи, що відносяться до розряду:

 

1. Сценічних першопрочитань (драматургічні твори вперше поставлені на театральній сцені; інсценізації літературних творів; несправедливо забуті класичні твори, які отримали нове сценічне життя);

 

2. Сценічних і жанрових експериментів

 

3. Новаторських в сценічній матеріалізації творчих думок та ідей;

 

   Конкурсна програма фестивалю включала, як роботи для дорослої аудиторії, так і вистави для дітей та юнацтва. Фестиваль «Коломийські представлення» - свято для всіх категорій глядачів!

Детальніше...
 

12-й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЖУРНАЛІСТІВ РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ “Золотий передзвін Придесення”

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   Учасників цьогорічного Міжнародного фестивалю журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення» 5 червня гостинно приймав Ніжин. Програма фестивалю була насиченою та цікавою: це і зустріч з ректором та викладачами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, і відвідування картинної галереї та музеїв, літературно-музична композиція пам’яті Марка Бернеса, огляд виставки досягнень «Ніжин і Ніжинщина» у фойє Ніжинського українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського й журналістська гостина «Тихоплинний Остер». Фестиваль зібрав тут акул пера, мікрофона й телекамер, керівників електронних ЗМІ, редакторів друкованих видань з усіх куточків Чернігівщини.

   Церемонія ж вшанування переможців фестивалю відбувалась у Ніжинському драмтеатрі імені М.М.Коцюбинського. Після урочистостей учасники фестивалю переглянули виставу про особливості журналістської професії «Випускний екзамен на журфаці» – авторський проект, який підготували талановиті актори Ніжинського драмтеатру.

Детальніше...
 

6-й фестивальний день у Полтавському театрі ім. М. В. Гоголя

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   ​У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя пройшов 6 день VI Відкритого регіонального фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя».

   Цього разу свою виставу презентував Ніжинський український драматичний театр ім. М. Коцюбинського. Трагікомедія на 2 дії О. Мардань «Стриптиз, або Ніч Святого Валентина».

   Режисура та постановка Германа Архипова, сценічна версія Марії Ряпулової та Германа Архипова, сценографія та костюми Дмитра Бондарєва та Германа Архипова, музичне рішення Сергія Корнієнка, хореографія Марії Ряпулової, помічник режисера Ірина Півторак.

Детальніше...
 

На Гостини до Гоголя

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

(уривки зі статті)

   У Полтаві вшосте пройшов Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя».

   Стало доброю традицією на батьківщині всесвітньо відомого письменника Миколи Васильовича Гоголя, в день його народження, вшановувати пам’ять прославленого земляка низкою мистецьких заходів, серед яких наймасштабнішим є театральний фестиваль.

Детальніше...
 

УКРАЇНСЬКИЙ «СТРИПТИЗ» НА РОСІЙСЬКІЙ СЦЕНІ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    З 10 по 17 квітня 2012 року в Смоленському державному драматичному театрі імені А.С.Грибоєдова проходив ІІІ-ій Міжнародний театральний фестиваль «Смоленський ковчег». Серед учасників колективи з Росії, Польщі, Білорусії, України та Швеції, зокрема Україну представляв Ніжинський український драматичний театр імені М.Коцюбинського з виставою «Стриптиз, або Ніч святого Валентина».

    Вистави фестивалю оцінювало компетентне журі у складі:

    Олександр Віслов – старший науковий співробітник відділу театру Державного інституту мистецтвознавства, педагог, керівник курсу Російського університету театрального мистецтва – ГІТІС, член експертної ради Національної театральної премії «Золота маска» (Росія, м. Москва), голова;

    Надія Девериліна – заслужений працівник культури Російської Федерації, член Президії Смоленського відділення Фонду світу, член Спілки журналістів РФ (Росія, м. Смоленськ);

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 16 з 16

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського