oben
links
Головна
rechts
Joomlafiles
Розділи сайту
Репертуар
НАШІ ФЕСТИВАЛІ:
Міжнародний фестиваль ім. М.Заньковецької
Театральний фестиваль малих форм "Майстерія"
Фестиваль аматорських театрів "Лискавиця"
Корисні посилання

інші посилання...

 
 
Культурний простір Ніжина

Благодійний концерт-гаївки «Христос воскрес!», з нагоди Великодня у приміщенні театру.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

Image    02 травня 2016р., з нагоди світлого та радісного для всіх християн свята – Великодня, у другий день свята, яке ще називають «гаївками», у приміщенні Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського відбувся тематичний концерт.

   Повну залу глядачів зібрав спільний творчий проект за участі колективу театру, Парафії Святої Покрови міста Ніжина УПЦ КП та учнів школи мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

   На початку заходу з нагоди світлого свята Воскресіння Христового містян привітали Ніжинський міський голова Анатолій Лінник та настоятель Храму Святої Покрови, митрофорний протоієрей Михаїл Якубів, побажавши усім доброго здоров’я, святкового настрою і миру та спокою у державі.

   В рамках концерту талановиті вихованці школи мистецтв продемонстрували свої уміння та творчі досягнення, які втілились у оригінальних вокальних, хореографічних та інструментальних номерах на пасхальну тематику, подарувавши глядачам заряд позитивної енергії та відчуття справжнього свята.

Детальніше...
 

Відзначення 75-річчя від дня народження нашого земляка, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, поета, драматурга Леоніда Горлача у приміщенні театру

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

 Щедрий серцем і словом
До 75-ліття Леоніда Горлача

   Про цього майстра поетичного слова можна говорити годинами, адже поезія Леоніда Горлача – уродженця Чернігівщини, тонкого лірика та правдивого історіографа сучасності, - це світла і життєствердна аура дивовижної сили, що відлунює співучими октавами української ментальності, кодом козацької історії, національної краси та тонкої лірики.

   Леонід Горлач – автор понад 50 книг, шести романів у віршах, лауреат численних літературних премій, серед яких – як беззаперечне свідчення всенародної любові та визнання – літературна премія імені Т.Г.Шевченка, якої поет був удостоєний 2013-го року.

   Більшу частину свого життя проживши і пропрацювавши у столиці, Леонід Горлач ніколи не полишав думками і благими справами свою маленьку батьківщину – Чернігівщину, усіляко популяризуючи її багату історичну та культурну спадщину, відшукуючи поетичні таланти серед земляків. Окрім того, Леонід Горлач ось уже протягом багатьох років – головний редактор часопису «Отчий поріг», засновником якого є товариство «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Тому навряд чи хтось був подивований, коли на свій ювілей, - поважне і плідне 75-ліття, - Леонід Горлач завітав саме до Ніжина, аби разом із земляками відсвяткувати цю визначну подію, згадати про минуле і поділитися планами на майбутнє.

Детальніше...
 

Ніжинський огірок

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   «В Нежине, вынырнув из-под колес вагона, с таинственным и взбудораженным лицом выскакивает мальчишка. Под мышками у него два бочонка с солеными огурцами.

-Пятнадцать лимонов!- пищит мальчишка.

- Давай их сюда! – радостно кричат пассажиры, размахивая деньгами.

Пассажиры устремляются в погоню за нежинскими огурцами и покупают их без нарушения правил и с нарушением таковых…»

 Михаил Булкагов         

    «Путевые заметки»(1923 Кому, як не ніжинцям, славити огірок, який із 17 століття оселився на нашій землі. Усі ретельно готувалися до свята: банками, діжками, піснями, танцями запасалися! Щоб на ярмарку веселитися, огірок прославляти, справжніх господарів та господинь вітати! )


 

Детальніше...
 

Феєрія танцю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

    Уже другий рік поспіль фітнес-клуб «Позитив» дарує жителям міста Ніжина незабутні концерти. Тож і 16 березня в міському Будинку культури відбулося феєричне дійство «У світі спорту й танцю», яке нікого з глядачів не залишило байдужим. Невичерпна фантазія організаторів концерту – президента фітнес-клубу Арвахі Галини та директора Ігнатушко Олесі – зробила, здавалося б, неможливе: в одній програмі об’єднала прекрасне й корисне – казковий танець і величний спорт.

Image

Детальніше...
 

Незабутні враження від зустрічі з казкою

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   

   4 січня з нагоди Новорічних та Різдвяних свят у Ніжинському драматичному театрі відбулися традиційні новорічні зустрічі з дітьми, які потребують особливої уваги та підтримки: дітьми-сиротами, дітьми, які залишилися без батьківського піклування, з багатодітних сімей, із функціональними обмеженнями; які опинилися у складних життєвих обставинах, постраждалими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату, обласного притулку для дітей, дітьми з прийомних сімей.

Image

Детальніше...
 

Спонсори

м. Ніжин вул. Богуна 12,(04631) 2-43-75 gloria.nizhin@gmail.com

 

м. Ніжин вул. Московська, будинок 54 (04631) 5-27-25 

 

м. Ніжин вул. Московська 1, (096) 300 7760 alyansjob@mail.ru

 

м. Ніжин вул. Авіації 16, тел.+380(4631) 3-17-08 моб.+38(067)461-08-61 lara@toys-kopitsa.com.ua

 

 ПАТ Ніжинський Дослідно-Механічний Завод Ніжин вул.Носівський шлях 56 (04631) 31507 www.nomz.com.ua

 

 ТОВ «ТРАНСІА» м.Ніжин, вул. Носівський Шлях, 54 (04631) 31344 marusay101@yandex.ru

 

 


Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського